Meowing Heads: Prvotřídní krmivo, díky kterému vás bude vaše kočka milovat

Meowing Heads: Prvotřídní krmivo, díky kterému vás bude vaše kočka milovat

Pořídit si kočku, to není jen tak. Pokud jste doposud chovali pouze pejsky, bude vám chvíli trvat, než si zvyknete na svou novou pozici. Rozlučte se se svým postem páníčka – od čtyřnohých mňoukajících stvoření totiž věrnost, poslušnost a oddanost čekat nemůžete. Přízeň kočky či kocoura si jen tak nevynutíte, ale naopak si ji budete muset zasloužit. Což má určitou výhodu – budete si ji vážit. V každém případě se připravte na to, že vaše budoucí Míca (nebo Mikeš) vyžádá prvotřídní péči. Jinak by se mohlo stát, že při první příležitosti uteče „za lepším“...

Bez čeho se váš nový kočičí přírůstek neobejde?

Nechystáte-li se kočku vypustit na zahradu, měli byste ji vybudovat adekvátní zázemí. V prvé řadě ji zajistěte místo, kde bude moct v klidu spát. Populární jsou nejrůznější pelíšky kombinované se škrabadly a podobnými atrakcemi. Ty jsou také velmi důležité – kočky a kocouři jsou velmi aktivní stvoření a s oblibou si obrušují drápky všude, kde se jim zamane. Poskytnete-li jim pro tyto účely prostor, zvyknou si a bude po problému. A nezapomeňte na kočičí záchod, i na ten se vaše kočka velmi rychle naučí chodit.

Špičkovou kondici zajistí kvalitní krmivo Meowing Heads

Ještě důležitější je ale přísun vydaného krmení, které zvířeti poskytne všechny potřebné živiny. Nesnažte se na něm šetřit, ostatně i vy si jistě dopřáváte zdravou a kvalitní stravu. Na zbytky lidského jídla rovnou zapomeňte, odborníci je výrazně nedoporučují z důvodu vysokého obsahu zvířatům škodlivých látek. Mezi absolutní špičku patří britské kočíčí krmivo Meowing Heads, které se vyrábí z nejlepších surovin. Neobsahuje žádná umělá barviva a příchutě, geneticky modifikované příměsi a umělé konzervační látky. Granule Meowing Heads jsou plné vitamínů a minerálů, které zvíře potřebuje pro správný vývoj a udržení kondice. Obsahují 70 % vykostěného regionálního masa a kočky proto milují. meowing-heads Britský výrobce nabízí také „mňamky“ v podobě paštiky pro kočky. I u těchto výrobků se můžete spolehnout na prvotřídní složení, které se projeví na zdravé a lesklé srsti. Tip na závěr: Krmivo Meowing Heads a veškeré další příslušenství pro kočky seženete ve specializovaném e-shopu MůjMazlík.cz.

Publikováno: 04. 02. 2015

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: meowing heads granule | meowing heads paštiky