OK WELD - spolehlivý dodavatel svařovací techniky

Marně hledáte partnera, který vám bude dodávat pestrou škálu svařovacích materiálů a techniky? Vyžadujete nejen přívětivé ceny, ale i odborné poradenství a servis? Obraťte se na společnost OK WELD s.r.o., která se zabývá malo i velkoobchodním prodejem přídavných svařovacích materiálů, zdrojů a souvisejícího příslušenství. Funguje již od roku 1998 a je autorizovaným distributorem jednoho z našich největších výrobců svařovacích materiálů a zařízení pro veškeré svařovací a řezací metody a aplikace, společnosti ESAB.

Pro kutily i velké firmy – vše pod jednou střechou

OK WELD s.r.o. nabízí kompletní sortiment výrobku, které využijete v rámci zařízení MMA, SAW a MIG, ale také veškeré přídavné materiály – svařovací dráty, elektrody a inventory, stejně jako nezbytný bezpečnostní prvek v podobě svařovacích kukel. Nezáleží na tom, zda jste domácí kutil nebo velkoodběratel, nabídka OK WELD je ucelená a obsahuje vše, co budete ke své činnosti potřebovat.

Svařovací techniku a vybavení si můžete objednat online

Mezi největší přednosti patří nejen cenově dostupná svařovací technika, ale také individuální přístup, pružnost a spolehlivost. Objednávku můžete realizovat z pohodlí domova, prostřednictvím přehledného internetového obchodu okweld.cz. Naleznete v něm kompletní sortiment svařovacích materiálů, svařovací elektrody, kukly, brýle, bundy a další příslušenství. Položky jsou seřazeny přehledně a nechybí u nich podrobný popis, díky kterému se okamžitě zorientujete. V případě nejasností se neváhejte na poptávané zboží informovat – cílem OK WELD je spokojený zákazník, což dává najevo perfektním zákaznickou podporou.

Publikováno: 27. 03. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: ok weld | svařovací dráty | svařovací elektrody | svařovací technika