Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Místa v Praze, kde mají otevřenou kuchyni i v noci

Praha je vyhlášeným gastronomickým rájem a člověku by trvalo velmi dlouho, než by obešel všechna místa, která nabízí netušené zážitky všem milovníkům dobrého jídla. Ale co když vás popadne vlčí hlad v noci, kdy je drtivá většina podniků zavřená? Nebojte se, tak horké to nebude – metropole je samozřejmě plná i míst s nočním provozem. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší!

Pizza Einstein

Pizza je klasika, která se nepřejí. Ale musí být správně propečená a ozdobená kvalitními ingrediencemi, což o pizzách z oblíbené pražské pizzerie Einstein rozhodně platí! Vyhlášené podniky se nachází na čtyřech adresách (Šmeralova 3, Rumunská 25, Štefánikova 52 a Seifertova 67) a na všech místech platí akce pro studenty – k vybraným jídlům lze získat jednu porci zcela zdarma.

BARFuD

Potrpíte si na tradiční americkou kuchyni? Bohaté menu plné chutných pokrmů najdete v restauraci BARFuD na adrese Husitská 3. Kromě autentických mňamek, které jsou oblíbené v zámoří, se osvěžíte dobrým pivem a v příjemné atmosféře dobijete baterky.

Kitchen Ramen Bar

Fascinuje vás asijská kuchyně? Pak se najíte dosyta na adrese 28. října 9, kde se nachází oblíbený Kitchen Ramen Bar. Hlavním pilířem menu jsou japonské polévky a související gastronomické lahůdky. Nechybí saké, japonská piva či domácí limonády.

Yalta Craft Bistro

Yalta Craft Bistro najdete „pod koněm na Václaváku“ a nacpete se fine dingový jídlem z prvotřídních surovin. Menu čítá velmi kreativní kombinace chutí, které se vám okamžitě dostanou pod kůži.

Burrito Loco Anděl

Co takhle tradiční mexické receptury v jejich ryzí podobě? Do tajů latinskoamerické kuchyně proniknete na adrese Štefánikova 230/7. Mexická restaurace Burrito Loco Anděl má otevřeno až do rána a nezapomíná ani na vegetariány a vegany.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *