Dětské zahradní hřiště Jungle Gym - vytvořte svým dětem dokonalý hrací koutek

Dětské zahradní hřiště Jungle Gym - vytvořte svým dětem dokonalý hrací koutek

Děti se již nemohou dočkat, až jim oficiálně začnou prázdniny a ony na dva dlouhé měsíce nebudou muset do školy. To samé se týká i těch nejmenších, které zatím den co den dochází do školky. ostatně ne nadarmo se říká, že doma je doma. Rodiče příchod teplých měsíců rovněž vítají s otevřenou náručí, protože moc dobře ví, že jejich ratolesti začnou trávit spoustu času na čerstvém vzduchu. Alespoň na nějakou dobu se odtrhnou od televizních obrazovek a tabletů a budou si hrát se skutečnými a nikoliv virtuálními kamarády. Zodpovědnější maminky a tatínci mají zároveň obavy z toho, jestli prckové „přežijí“ léto bez úhony. To platí především v případě živějších dětí, které jsou bez dozoru jako časovaná bomba... Pokud máte doma malé rarášky i vy a hledáte pro ně bezpečnou a přesto velmi zábavnou aktivitu, od které se jen tak neodtrhnou, máme pro vás tip. Disponujete-li vlastní zahradou, vybudujte jim dřevěné dětské hřiště přímo před vašim domem! Veřejná dětská hřiště jsou spojena s množstvím rizik – ostré rohy a čnící šroubky u atrakcí, nestabilní konstrukce, ale také přítomnost několika dalších dětí, které se u houpaček a skluzavek mačkají... Tomu lze jednoduše předejít tím, že dětem pořídíte vlastní hrací koutek, který bude splňovat všechny bezpečnostní normy. Děti se nejenže neporaní na hřišti samotném, ale ani při cestě tam a zpět a vy budete mnohem klidnější.

Jungle Gym – dřevěné dětské hřiště, které postavíte svépomocí

Ale jak takové bezpečné a přitom zábavné dětské hřiště vybudovat? Není nic jednoduššího, než sáhnout po ověřené značce Jungle Gym, která je k vidění i na zahradách školek. Certifikovaná dětská hřiště Jungle Gym mají vysoce stabilní dřevěnou konstrukci, která vyhovuje veškerým normám a navíc je řešena tak, aby se děti nemohly poranit o rohy nebo ostré části – ty totiž na konstrukci nejsou. Obrovský výhoda dětských hřišť Jungle Gym ale nespočívá jen v kvalitě provedení a bezpečnosti, jistě vás potěší i snadná montáž, kterou hravě zvládnete i bez pomocí zkušeného kutila. Výrobce nabízí pestré spektrum nejrůznějších sad, které obsahují nakrácené řezivo a kompletní montážní set (plastové a kovové prvky, spojovací materiál). A pokud se na to přeci jen necítíte, můžete si hřiště objednat včetně montáže.

Prohlédněte si herní prvky pro dětská hřiště a vyberte si!

Jungle Gym, to není jedno dětské hřiště, ale opravdu široké spektrum variant a je jen na vás, jestli svým dětem pořídíte dřevěný zahradní domeček, dvoupatrový dům se skluzavkou, nebo „monstrum“, na kterém si vyhraje třeba deset dětí zároveň. A tím se dostáváme k další výhodě – možnosti rozšíření pomocí nejrůznějších modulů. Vaše dětské hřiště se může postupně rozrůst o další skluzavky, šplhací stěny, lanové žebříky, balkon, spojovací most a další komponenty. Záleží jen na tom, kolik chcete do hřiště investovat a samozřejmě také na dispozici vaší zahrady. Téměř všechny sety již v základu obsahují integrované pískoviště, které má mimo jiné i stabilizační funkci, protože zatěžuje spodní část konstrukce. Proti nezvaným návštěvníkům (kočkám a jiným zvířatům) je hřiště a můžete si k němu dokoupit také kryt z hladce hoblovaných prken či boční lavičky. Prodejce vám v případě zájmu pošle také pytle z pískem, kterých budete pro naplnění pískoviště potřebovat cca 6 – 10 (20 l pytle).

Nová dětská hřiště na zahradu pro rok 2014

Výrobce se stará o to, aby se v katalogu pravidelně objevovaly nové herní prvky pro dětská hřiště a letos v něm přibylo neskutečně stylové hřiště v podobě lodi, ale také dva přídavné moduly – loď a vláček. K nápaditým sestavám tak přibyly další, které možnosti stavby dětského hřiště nadále rozšiřují. A aby toho nebylo málo, můžete svým dětem dopřát také skluzavku s vodní přípojkou. Chcete-li svým dětem udělat obrovskou radost a sami sobě dopřát pocit, že si hrají na bezpečném místě, máte šanci. Aktuální nabídku dětských hřišť Jungle Gym najdete na www.zahradnihriste.cz.