Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Mobilní klimatizace – čerstvý a chladný vzduch snadno a rychle

Nemůžete v létě snést tropická vedra a chcete se před nimi schovat alespoň doma? Bohužel ale v bytě často bývá snad ještě hůře, než venku. A nepomůže nám od toho ani větrání okny, kterými si pouze pustíme do bytu horký vzduch. Jak tedy docílit toho, abychom si alespoň doma mohli od nepříjemných teplot odpočinout? Odpověď je jednoduchá. Stačí nám k tomu kvalitní mobilní klimatizace.

Mobilní klimatizace je kompaktní přístroj, který odvádí horko z interiéru ven a přivádí ochlazený vzduch zase dovnitř. Oproti klasickým klimatizacím je výhodou mobilní snadná manipulace, rychlé zapojení bez stavebních úprav a okamžité zahájení provozu. Další výhodou je také to, že když ji zrovna nepotřebujete, zkrátka ji uklidíte a nemusí Vám v bytě překážet. Můžete ji navíc přesouvat z místnosti do místnosti, podle toho, kde zrovna jste a kterou potřebujete ochladit. Přenosnou klimatizaci můžete využít v bytě i v domě. Nejsou k tomu potřeba žádné stavební úpravy. Zkrátka ji jen zapojíte a můžete se těšit z příjemného, chladného a čerstvého vzduchu.

Přinášíme Vám široký sortiment mobilních klimatizací, které Vám umožní přečkat i ty nejteplejší dny v příjemném prostředí. Kromě širokého sortimentu však nabízíme ještě další výhody, jako například:

  • Doprava zdarma – nárok na dopravu zdarma máte už od nákupu nad 1000 Kč
  • Garance nejnižší ceny – garantujeme Vám, že námi nabízené modely levněji než u nás nenajdete
  • Záruka vrácení peněz – zatímco běžní prodejci nabízej tuto záruku pouze na 14 dní od zakoupení, my jsme se rozhodli poskytnout našim zákazníkům záruku na vrácení peněz až na 30 dní
  • Vstřícný přístup – neváhejte se na nás obrátit

Do našeho sortimentu nepatří pouze klimatizace, ale i další zařízení do Vašeho bytu, jako například stropní ventilátory, infrazářiče, olejové radiátory a mnoho dalšího

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *