Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Hliník se neodstěhoval do Humpolce, ale do vašich nových radiátorů

Není to tak dávno, co nám doma dělaly společnost staré plechové radiátory. Zdá se, že jim nadobro odzvonilo a již nějaký ten pátek je nahrazují hliníkové varianty, které se pyšní mnoha výhodami. Jejich cena není o moc vyšší a rozdíl je patrný na první pohled. Pokud se co nevidět pustíte do rekonstrukce otopného systému, měli byste jejich přítomnost vzít na vědomí. Prozradíme vám, proč byste na hliník měli vsadit i vy.

Jaké jsou výhody hlinikových radiátorů?

Největší výhodou hliníkových radiátorů je bezesporu jejich životnost a vysoká odolnost vůči korozi. V neposlední řadě také vyšší tepelný výkon, protože topí i při nižších teplotách. A právě tyto vlastnosti by měly být při výběru otopného systému rozhodující. S hliníkovým radiátorem dosáhnete velmi zajímavé tepelné úspory a budete-li je využívat v kombinaci s tepelným čerpadlem, dočkáte se vyššího výkonu a topného faktoru i u nich. To samé samozřejmě platí i pro solární panely.

Pádným argumentem, který hliníkovým radiátorům hraje do karet, je jejich designové provedení. I základní typy jsou nesrovnatelně hezčí než obstarožní „plecháče“ a nebudete mít důvod, proč byste je měli před návštěvami rafinovaně skrývat. Nabídka designových variant je velmi pestrá a mezi ty nejoblíbenější patří tenké radiátory s tloušťkou kolem 70 mm. Nezasahují do prostoru a zapadnou do koloritu interiéru.

moderní radiátory P2

České celohliníkové radiátory se vyrábí téměř 20 let

Výrobců, kteří nabízí moderní hliníkové radiátory, je poměrně dost a my jsme se zaměřili na typovou řadu ARMAT, které vyrábí česká společnost ARMATMETAL s.r.o. již od roku 1994. Díky letitým zkušenostem v oboru výrobce dokázal vyladit poměr ceny a kvality tak, aby uspokojil široké spektrum zákazníků a z nabídky si jistě vyberete i vy.

Hliníkové radiátory ARMAT se vyrábí z vysoce kvalitního hliníku a to za pomocí nejmodernějších technologií tlakového odlévání. Potěší vás i elegantní design a možnost výběru z mnoha barevných odstínů. Ať už se poohlížíte po otopném systému do bytu či kanceláře, vždy se můžete spolehnout na stoprocentní výsledek.

Celohliníkové radiátory ARMAT se skládají z komínově naskládaných bloků, čímž je zaručena optimální cirkulace vzduchu. K požadovanému výkonu napomáhá možnost individuálního sestavení bloků a dosažení extrémně velké výhřevné plochy.

Jste pro a rozhodli jste se plechová monstra odporoučet do sběrného dvora? Zde najdete fotografie a ceník moderních hliníkových radiátorů ARMAT.