Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Moderní pasivní domy na klíč mají jméno Wobau

Bydlet ve svém. Tak zní toužebné přání mnoha Čechů, kteří si svou budoucnost nedokáží představit v pronájmu. Někteří přitom příliš neuvažují nad budoucími náklady za vytápění a jsou jim lhostejné dispozice domácnosti – proto se spokojí i se starší stavbou, jejíž funkčnost neodpovídá současným standardům. Ostatní mají mnohem vyšší nároky a koketují s nízkoenergetickým či pasivním bydlením. Pokud je to i váš případ a chcete si splnit svůj velký sen v podobě jedinečné stavby, nechte si ho navrhnout a postavit od skutečných profesionálů. Najdete je pod hlavičkou stavební firmy Wobau v Moravskoslezském kraji.

Individuální přístup, ale také komplexní služby. To jsou jen některé z mnoha dílčích aspektů, na nichž staví tým zkušených architektů, projektantů, energetických specialistů a dalších odborníků, kteří společně staví domy na klíč již pěknou řádku let. Na kontě mají desítky zrealizovaných staveb a o řád výše návrhů.

Klienti Wobau se mohou spolehnout na kombinaci čirého entuziasmu a zkušeností, která nemůže skončit jinak než famózním výsledkem. Bez ohledu na to, jestli vám imponuje představa kompaktního, nebo naopak velmi prostorného a luxusního bydlení, dostanete nejlepší možné řešení. Architekt zohlední specifické požadavky i možnosti daného místa a vypracuje kvalitní studii, na které následně postaví projektovou dokumentaci.

Wobau však nestaví pouze pasivní domy, byť si s počtem realizací v rámci nezávislého sdružení Centrum pasivního domu, jehož je členem, udržuje prvenství v Moravskoslezském kraji. Nedílnou součástí portfolia jsou také nízkoenergetické a nulové stavby.

Kromě návrhu a realizace stavby vám Wobau samozřejmě pomůže i s vyřizováním veškerých formalit na úřadech. A nejen to. Na bedrech sehraného týmu můžete nechat také vyřízení dotací. Prohlédněte si reference na stránkách wobau.cz a udělejte si o moderních pasivních domech na klíč vlastní obrázek.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *