Hokejový guru ví o hokeji vše. A vy můžete být u toho!

Hokejový guru ví o hokeji vše. A vy můžete být u toho!

Víte, kdy se uskutečnilo vůbec první zaznamenané hokejové utkání? Psal se rok 1878 (neděláme si legraci, tak praví wikipedie) a borci se utkali na ledové ploše Victoria Skating Ring v Montrealu. Šlo o stejný stadion, ve kterém se o necelé dvě dekády později (r. 1894) odehrálo první finále Stanleyova poháru. Od té doby už uběhlo spoustu vody a z ledního hokeje se stal fenomén, kterému holdují lidé na celém světě. Pokud patříte mezi milovníky tohoto dynamického, tvrdého, ale krásného sportu i vy, dovolte nám, abychom vás seznámili s hokejovým guru.

Hokej.guru není další obyčejný portál o hokeji

Abychom si rozuměli, výše zmíněný hokejový guru není nikdo jiný, respektive nic jiného než zbrusu nový tématický portál Hokej.guru. Zajímá vás, proč byste ho měli začít sledovat i vy? Jednoduše proto, že v něm najdete veškeré důležité informace, které souvisí s vašim nejmilejším sportem.

Je libo extraliga, NHL, KHL, nebo jiná soutěž?

Weby, kde si můžete přečíst informace ze světa hokeje, najdete na každém virtuálním rohu, nicméně na portálu Hokej.guru je máte všechny pěkně pohromadě – ucelené, pravidelně aktualizované... Je vaší prioritou česká extraliga? Anebo raději sledujete zámořskou NHL či exkluzivní ruskou KHL? Ať už jsou vaše hokejové choutky jakékoliv, přijdete si na své. Redaktoři usilovně pracují na tom, aby čtenářům každý den přinášeli čerstvou porci zajímavých informací.

Šťavnaté informace, které se jinde nedočtete

Klasikou v podobě komentářů k odehraným či budoucím zápasům to ale teprve začíná. Každý správný fanda si totiž mile rád přečte i něco „navíc“ a proto se vyplatí sledovat právě tento portál. Za zmínku stojí zajímavé seriály (např. 10 nejlepších trenérů v historii), životopisy slavných hráčů a v neposlední řadě také hokejové tipy. Možná, že si čas od času na nějaký ten mač vsadíte a tak vám tipy na sportovní zápasy přijdou vhod. Dlouhodobá úspěšnost vzorců, které vychází z dlouhodobých statistik, se pohybuje nad 70 % A abychom nezapomněli, na hokejovém portálu Hokej.guru již brzy začnou vycházet články o české reprezentaci a MS v ledním hokeji 2015. Neriskujte, že budete mimo mísu a nechte si zasílat aktuality mailem!

Publikováno: 20. 11. 2014

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: extraliga ledního hokeje | hokej.guru | khl | nhl