Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Mytí špinavého nádobí mezi domácí práce dávno nepatří

Mytí nádobí patří k nejnepříjemnějším domácím pracím a to zejména tehdy, když se hrnce a talíře nakupí a zbytky jídel zaschnout. Desítky minut strávené u dřezu se dají využít i příjemněji, ale najít někoho, kdo by nádobí umyl za nás, je téměř nemožné. Tedy bylo pro naše rodiče – my dnes máme k dispozici myčky, které se neohroženě pustí i do takové hory nádobí, před kterou by se styděl i Mt.Everest. Pokud jste ještě kouzlo myčky nepoznali a jejímu nákupu se „úspěšně“ vyhýbáte, měli byste svůj postoj přehodnotit a jednu si do kuchyně pořídit. Brzy si položíte otázku, jak jste bez ní mohli doposud existovat…

Od ručního pohonu k LCD displayi

Technologický vývoj se samozřejmě nevyhýbá ani tak klasickým spotřebičům jako jsou myčky. Od dob, kdy si v roce 1850 nechal Joel Houghton patentovat první přístroj tohoto typu (na ruční pohon pomocí kliky), už uběhlo spoustu času a dnešní vestavné myčky doslova hýří funkcemi. Už dávno neplatí, že mytí přizpůsobujeme svůj režim my – elektronika se nám snaží za každou cenu vyhovět a umožňuje plánování času a další praktické funkce. Během mytí už mimo jiné můžeme vyndat z uší špunty. Soudobé myčky jsou navíc velmi tiché. Hladinu zvuku, které během mycího procesu vydávají, lidské ucho téměř nepozná a díky velkým LCD displayům máme okamžitý přehled o tom, co přístroj právě dělá.

Vybíráme myčku

Spotřebič bychom měli vybírat nejen podle velikosti (menší o šířce 45 cm se hodí do menší kuchyně či garsonky, vestavná myčka o šířce 60 cm zase pro vícečlenné rodiny), ale i energetické třídy, třídy účinnosti, spotřeby vody, zabezpečení proti vyplavení a užitečných funkcí. Široký výběr zařízení najdete u elektro specialisty levneelektro.cz, který má v sortimentu spotřebiče značek AEG, Baumatic, Beko, Electrolux, Whirlpool a mnoha dalších světových výrobců.