Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Jak vybavit (nejen) firemní šatnu?

Nedílnou součástí průmyslových provozů a dílen jsou místnosti, které pracovníci využívají při převlékání. Šatny samozřejmě nechybí ani v zařízeních jiného druhu – školami počínaje, kulturními domy konče. Všechny slouží k podobným účelům a neobejdou se bez vhodně zvoleného šatního nábytku. Na co byste při zařizování firemní šatny neměli zapomenout a kde se poohlédnout po kvalitním zařízení, se dočtete v tomto článku.

Bez ohledu na to, zda potřebujete šatní lavice a skříně do šatny pro pracovníky linky, sportovce, studenty či jinou cílovou skupinu, vám přijde vhod nábytek z dílny české výrobní společnosti POLAK CZ. Značka je synonymem pro cenově dostupný a přitom kvalitně zpracovaný sortiment z odolných materiálů. Zamlouvat se vám bude také komplexní služby zahrnující montáž, dopravu a servis.

Na čem sedět?

Základním vybavením každé šatny jsou šatní lavice. Velmi praktické jsou modely s opěradlem a věšáky, které šetří prostor i finance. K mání jsou samozřejmě také varianty bez opěradla a věšáků.

POLAK CZ vyrábí šatní lavice s celokovovou konstrukcí a sedákem/opěradlem z laminotřískové desky. Dané materiály předurčují výrobkům velmi dlouhou životnost. Šířka lavic je volitelná.

Kam uložit oblečení a cennosti?

Šatna slouží jak odkladní prostor pro oblečení, boty a osobní věci. V tomto směru jsou jasnou volbou uzamykatelné kovové skříně, které lze opatřit zámkem. Sortiment kovových šatních skříní je poměrně široký a je jen na vás, zda zvolíte klasické jednodveřové, dvou či dokonce třídveřové varianty. Kovová skříň má volitelné uspořádání – sami si zvolíte poličky, tyč s háčky, držák obuvi a další prvky.

Nevíte, jak se rozhodnout? Obraťte se na odborníky z firmy POLAK CZ a požádejte o radu. Ochotně vám doporučí vhodný sortiment a pomohou s nákupem. Aktuální nabídku najdete na www.nabytek-polak.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *