Na břehu Vltavy vyrůstá unikátní rezidence KAY River Lofts. Stane se vaším domovem?

Na břehu Vltavy vyrůstá unikátní rezidence KAY River Lofts. Stane se vaším domovem?

Zcela výjimečný bytový projekt s názvem KAY River Lofts se  aktuálně realizuje v pražském Karlíně, poblíž břehu Vltavy. Není bez zajímavosti, že pod stavbou této unikátní rezidence je podepsána trojice zkušených developerů Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Partners. Tato skupina stavařů chce svým potenciálním klientům nabídnout bydlení té nejvyšší kvality a navíc i v mimořádné lokalitě. Ta je dnes, ostatně jako celý Karlín a zbytek Prahy 8, velice žádanou částí našeho hlavního města. A  to jak pro svůj nesporný půvab a kosmopolitní povahu, tak  pro bezprostřední blízkost centra. Koupě některého z bytů v této nové rezidenci může být zajímavou příležitostí i pro vás. Nevěříte?

Proč bude KAY River Lofts stát právě v Karlíně?

Proč byl vybrán právě Karlín? Je pochopitelné, že o pozemky v atraktivních lokalitách je vždy mimořádný zájem a nemusí to být vždy jen v Praze. A najít dnes v našem hlavním městě podobně zajímavou a zároveň volnou plochu určenou k zástavbě, jako se to podařilo již zmíněné skupině developerů,  je obzvláště husarský kousek. Pro jejich záměr, vybudovat unikátní rezidenci, je tento prostor mezi ulicemi Za Karlínským přístavem a Karolinskou jako stvořený. Již několik let modernizovaný Karlín totiž bez problémů pojme právě takovou atypickou a výjimečnou budovu, za kterou je možné KAY River Lofts bezesporu považovat. Budou jí dominovat rozměrné  terasy a, balkony a také  francouzská okna s  výhledem na Vltavu a na okolní zástavbu plnou zeleně.

Čeká na vás 55 bytů rozmanitých velikostí

Svým pojetím výjimečný projekt  si   samozřejmě vyžádal i vysokou kvalitu použitých materiálů.  Ty mají obyvatelům 55 bytů, penthousů a studií poskytnout nejenom patřičný komfort, ale i pocit bezpečí. Bytové jednotky v dispozicích od 2+kk až po 5+kk nabídnou podlahovou plochu cca 50 až 250 metrů čtverečních a vlastní balkon či terasu. Takové rozpětí  vychází vstříc zájemcům s rozmanitými nároky i odlišnými finančními možnostmi. Nemáte dostatek hotovosti? Vzhledem k unikátnosti projektu stojí za úvahu i financování hypotečním úvěrem. Hypotéky ostatně neustále zlevňují. Třeba  se tu najde  byt právě pro vás.  Jistě, chce to více podrobnějších informací. Tady jsou.

Nejlepší materiály a technologie

Než se člověk rozhodne pro koupi nemovitosti, měl by co nejvíce vědět o jejím celkovém stavu a  materiálu použitém na stavbu. Jak jsme si už řekli, na tomto bytovém domě nenajdete nic, co by se nedalo označit za vysoce kvalitní. Projděte si  tedy alespoň základní parametry a pak posuďte sami.  
  1. KONSTRUKCE - železobetonový monolitický systém.
  2. STŘECHA - plochá jednoplášťová s parozábranou a tepelnou izolací z minerální vaty.
  3. STĚNY - zděné s železobetonovou přizdívkou, instalační předstěny ze sádrokartonu.
  4. FASÁDA - ETICS – kontaktní zateplovací systém, izolace EPS/XPS, minerální vata, tenkovrstvá probarvená omítka.
  5. STROPY - železobetonové se sádrovou omítkou či stěrkou, sádrokartonové podhledy v koupelnách, místy akustická izolace.
  6. PODLAHY - cementové stěrky na chodbách, lité teraco, keramická dlažba.
  7. DVEŘE A GARÁŽOVÁ VRATA - dveře - rastrový fasádní systém z hliníkových profilů, bezpečnostní zámek s elektronickou kontrolou vstupu. Vrata – dálkový ovladač, čtečka SPZ, GSM brána.
  8. BEZPEČNOST A PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANA - systém elektronické čtečky karet s vlastní zálohou, videotelefony u vstupu, interkom ve výtazích, kamerový systém společných prostor napojený na PCO. Protipožární dveře, elektronická protipožární signalizace, v garážích suché sprinklery a detekce CO
  9. VÝTAHY - dva výtahy s obklady, stropním osvětlením a zrcadlem.
  10. OSVĚTLENÍ - společné prostory i venkovní prostranství – osvětlení s čidly.
 

Čtvrť, kterou si zamiluje téměř každý

Karlín dnes patří k nejrychleji se rozvíjejícím pražským čtvrtím, kde roste řada nových budov a mnoho starších čeká zásadní rekonstrukce. Téměř celé území je již považováno za „dobrou adresu“ a rezidence KAY River Lofts i se svým bezprostředním okolím je z tohoto pohledu obzvláště zajímavá. Fascinující výhled na řeku Vltavu a působivá atmosféra blízkého přístavu. Zeleň, kam se podíváte. Co chtít víc? Snad jedině dobrou dostupnost do centra metropole a i tu Karlín nabízí. Autobusové a tramvajové linky i stanice metra zajistí kvalitní spojení nejenom se středem Prahy, ale samozřejmě i s dalšími městskými částmi.

Najdete zde vše, co je třeba ke spokojenému životu

Pokud se nakonec pro koupi některého z bytů v rezidenci KAY River Lofts rozhodnete, nastěhovat se můžete už v roce 2021. A buďte si jisti, že v nejbližším okolí najdete vše, co je k životu potřeba. Supermarkety Lidl, Billa a Albert jsou od domu vzdáleny pouhých pár minut chůze. Nejrůznější bary, bistra a restaurace najdete všude kolem. Chodíte do kina nebo navštěvujete divadlo? Nedaleké Kino Atlas či populární Hudební divadlo v Karlíně vám jsou k dispozici! Pokud jde o sportovní vyžití nebo vycházky do přírody, jen málokde je tolik různých možností jako právě v Karlíně. Na klinice EUC Premium vzdálené od domu jen nějakých sedm  stovek metrů budou pečovat o vaše zdraví. Děti mohou navštěvovat mateřskou i základní školu v okruhu kolem tisíce metrů.. Vypadá to, že je o obyvatele Karlína docela slušně postaráno. Nebo vám v této pražské čtvrti přece jen něco schází?

Publikováno: 30. 11. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam