Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Na břehu Vltavy vyrůstá unikátní rezidence KAY River Lofts. Stane se vaším domovem?

Zcela výjimečný bytový projekt s názvem KAY River Lofts se  aktuálně realizuje v pražském Karlíně, poblíž břehu Vltavy. Není bez zajímavosti, že pod stavbou této unikátní rezidence je podepsána trojice zkušených developerů Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Partners. Tato skupina stavařů chce svým potenciálním klientům nabídnout bydlení té nejvyšší kvality a navíc i v mimořádné lokalitě. Ta je dnes, ostatně jako celý Karlín a zbytek Prahy 8, velice žádanou částí našeho hlavního města. A  to jak pro svůj nesporný půvab a kosmopolitní povahu, tak  pro bezprostřední blízkost centra. Koupě některého z bytů v této nové rezidenci může být zajímavou příležitostí i pro vás. Nevěříte?

Proč bude KAY River Lofts stát právě v Karlíně?

Proč byl vybrán právě Karlín? Je pochopitelné, že o pozemky v atraktivních lokalitách je vždy mimořádný zájem a nemusí to být vždy jen v Praze. A najít dnes v našem hlavním městě podobně zajímavou a zároveň volnou plochu určenou k zástavbě, jako se to podařilo již zmíněné skupině developerů,  je obzvláště husarský kousek.

Pro jejich záměr, vybudovat unikátní rezidenci, je tento prostor mezi ulicemi Za Karlínským přístavem a Karolinskou jako stvořený. Již několik let modernizovaný Karlín totiž bez problémů pojme právě takovou atypickou a výjimečnou budovu, za kterou je možné KAY River Lofts bezesporu považovat. Budou jí dominovat rozměrné  terasy a, balkony a také  francouzská okna s  výhledem na Vltavu a na okolní zástavbu plnou zeleně.

Čeká na vás 55 bytů rozmanitých velikostí

Svým pojetím výjimečný projekt  si   samozřejmě vyžádal i vysokou kvalitu použitých materiálů.  Ty mají obyvatelům 55 bytů, penthousů a studií poskytnout nejenom patřičný komfort, ale i pocit bezpečí. Bytové jednotky v dispozicích od 2+kk až po 5+kk nabídnou podlahovou plochu cca 50 až 250 metrů čtverečních a vlastní balkon či terasu. Takové rozpětí  vychází vstříc zájemcům s rozmanitými nároky i odlišnými finančními možnostmi. Nemáte dostatek hotovosti? Vzhledem k unikátnosti projektu stojí za úvahu i financování hypotečním úvěrem. Hypotéky ostatně neustále zlevňují. Třeba  se tu najde  byt právě pro vás.  Jistě, chce to více podrobnějších informací. Tady jsou.

Nejlepší materiály a technologie

Než se člověk rozhodne pro koupi nemovitosti, měl by co nejvíce vědět o jejím celkovém stavu a  materiálu použitém na stavbu. Jak jsme si už řekli, na tomto bytovém domě nenajdete nic, co by se nedalo označit za vysoce kvalitní. Projděte si  tedy alespoň základní parametry a pak posuďte sami.

 

  1. KONSTRUKCE – železobetonový monolitický systém.
  2. STŘECHA – plochá jednoplášťová s parozábranou a tepelnou izolací z minerální vaty.
  3. STĚNY – zděné s železobetonovou přizdívkou, instalační předstěny ze sádrokartonu.
  4. FASÁDA – ETICS – kontaktní zateplovací systém, izolace EPS/XPS, minerální vata, tenkovrstvá probarvená omítka.
  5. STROPY – železobetonové se sádrovou omítkou či stěrkou, sádrokartonové podhledy v koupelnách, místy akustická izolace.
  6. PODLAHY – cementové stěrky na chodbách, lité teraco, keramická dlažba.
  7. DVEŘE A GARÁŽOVÁ VRATA – dveře – rastrový fasádní systém z hliníkových profilů, bezpečnostní zámek s elektronickou kontrolou vstupu. Vrata – dálkový ovladač, čtečka SPZ, GSM brána.
  8. BEZPEČNOST A PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANA – systém elektronické čtečky karet s vlastní zálohou, videotelefony u vstupu, interkom ve výtazích, kamerový systém společných prostor napojený na PCO. Protipožární dveře, elektronická protipožární signalizace, v garážích suché sprinklery a detekce CO
  9. VÝTAHY – dva výtahy s obklady, stropním osvětlením a zrcadlem.
  10. OSVĚTLENÍ – společné prostory i venkovní prostranství – osvětlení s čidly.

 

Čtvrť, kterou si zamiluje téměř každý

Karlín dnes patří k nejrychleji se rozvíjejícím pražským čtvrtím, kde roste řada nových budov a mnoho starších čeká zásadní rekonstrukce. Téměř celé území je již považováno za „dobrou adresu“ a rezidence KAY River Lofts i se svým bezprostředním okolím je z tohoto pohledu obzvláště zajímavá. Fascinující výhled na řeku Vltavu a působivá atmosféra blízkého přístavu. Zeleň, kam se podíváte. Co chtít víc? Snad jedině dobrou dostupnost do centra metropole a i tu Karlín nabízí. Autobusové a tramvajové linky i stanice metra zajistí kvalitní spojení nejenom se středem Prahy, ale samozřejmě i s dalšími městskými částmi.

Najdete zde vše, co je třeba ke spokojenému životu

Pokud se nakonec pro koupi některého z bytů v rezidenci KAY River Lofts rozhodnete, nastěhovat se můžete už v roce 2021. A buďte si jisti, že v nejbližším okolí najdete vše, co je k životu potřeba. Supermarkety Lidl, Billa a Albert jsou od domu vzdáleny pouhých pár minut chůze. Nejrůznější bary, bistra a restaurace najdete všude kolem. Chodíte do kina nebo navštěvujete divadlo? Nedaleké Kino Atlas či populární Hudební divadlo v Karlíně vám jsou k dispozici! Pokud jde o sportovní vyžití nebo vycházky do přírody, jen málokde je tolik různých možností jako právě v Karlíně. Na klinice EUC Premium vzdálené od domu jen nějakých sedm  stovek metrů budou pečovat o vaše zdraví. Děti mohou navštěvovat mateřskou i základní školu v okruhu kolem tisíce metrů..

Vypadá to, že je o obyvatele Karlína docela slušně postaráno. Nebo vám v této pražské čtvrti přece jen něco schází?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.