Nepodceňujte výběr spodního prádla - i slipy mohou být pořádně sexy!

Nepodceňujte výběr spodního prádla - i slipy mohou být pořádně sexy!

Spousta mužů výběr spodního prádla příliš neřeší. Na rozdíl od ostatního oblečení přece není na první pohled vidět – proč by tedy nad ním měli ztrácet čas? Nenechte se však mýlit, kvalitní a vhodně vybrané spodní prádlo je mnohem pohodlnější a atraktivnější než „obyčejné“ slipy a trenýrky. Pokud jste si doposud mysleli, že se sortiment omezuje pouze na tyto dva zmíněné artikly, vyvedeme vás z omylu. Nabídka pánského spodního prádla totiž může směle konkurovat tomu dámskému...

Navštívili jsme specializovaný e-shop www.podkalhoty.cz, který je nabitý exkluzivním pánským prádlem od známých výrobců. Nechybí klasika v podobě slipů a trenýrek, boxerky, pánská tanga a dokonce ani horká novinka, která se podobá slipům – jocksy. Spodní prádlo slipového střihu má v e-shopu bohaté zastoupení, ale v žádném případě nepočítejte s nudným designem. Značkové slipy Clever, Candyman, Cornette nebo Pikante vás přesvědčí o tom, že i slipy lze vyrobit tak, aby byly sexy. Za pozornost stojí především luxusní slipy z pánské síťoviny a sexy sportovní modely, které svého nositele nijak neomezují v pohybu.

Od slipů nemají daleko jocksy neboli jock strap. Jde o poměrně nové spodní prádlo, které se na českém trhu teprve zabydluje. Pokud se vám některé modely slipů zdají příliš extravagantní, budete muset zabrousit do jiné kategorie. Potrpíte-li si na pánská tanga, budete nadšení. Jocksy totiž nemají v zadní oblasti žádnou látku a drží pouze na gumách. Toto velmi svobodné prádlo oceníte především při sportovních aktivitách a během teplých dnů – díky otevřené zadní straně totiž pozadí tzv. dýchá.

Za pozornost stojí také boxerky a trenky, protože i mezi nimi najdete spoustu modelů, které jsou od nudného pánského prádla na míle daleko. Opět můžete počítat s komfortním střihem a povedeným designovým provedením, které nenechá nikoho na pochybách, že máte vytříbený vkus.

Internetový prodejce PodKalhoty.cz dováží většinu zboží u USA, což je vidět na první pohled. Toužíte-li po změně a přestalo-li vás bavit nudné spodní prádlo, které vás omezuje v pohybu - jste na správném místě.

Publikováno: 15. 07. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: boxerky | jocksy | kvlaitní pánské prádlo | pánská tanga | slipy | trenky