Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Na Malé Růži – výjimečné rodinné domy na klíč v blízkosti Prahy

Stávající bydlení vám nevyhovuje a přemýšlíte nad tím, že se konečně usadíte ve svém? Pokud jste se vzhlédli v nových developerských projektech, ale zároveň toužíte po rodinném domku, něco bychom pro vás měli. Developerská společnost Rudná Development připravila moderní bydlení v bezprostřední blízkosti hlavního města. Rodinné domy a dvojdomy nesou poněkud poetický název „Na Malé Růži“ a v mnoha ohledech vás příjemně překvapí.

Originální dominanta, která zapadá do harmonického koloritu Rudné

Společným rysem moderních developerských projektů nejsou jen kvalitní materiály, energetická nenáročnost a vzdušné interiéry. Novostavby se chlubí adresou v prémiových lokalitách, které kombinují dostatek soukromí a dostupnost do většího města. V případě projektu Na Malé Růži se developerům podařilo dodržet všechny požadavky, které dnes na bydlení klademe a nejen to. Obec Rudná je jedním z mála míst, ve kterých obyvatelé žijí v harmonii s okolní přírodou a to i přesto, že je matička Praha co by kamenem dohodil. Rodinné domy jsou do okolního prostředí vsazeny tak, aby ho nijak nenarušovaly a přesto se staly nepřehlédnutelnou dominantou, na kterou budete pyšní. Architektonický styl, ve kterém jsou vyvedeny, přímo srší výjimečností a stejný pocit budete mít i poté, co projdete vstupními dveřmi.

Řadové domy a dvojdomy se chlubí promyšlenými dispozicemi a jsou opravdu vzdušné. Budí dojem, že jsou ve skutečnosti ještě větší a nikdy se v nich nebudete cítit stísněně. V přízemí najdete obytný prostor, který odděluje kuchyňský kout a jídelna a jistě se budete často kochat pohledem z velkého francouzského okna. V prostorném horním patře jsou tři oddělené ložnice a dvě koupelny. Za zmínku stojí také příprava na krb nebo krbová kamna, které by v útulném bydlení neměla chybět.

V Rudné “pes nechcípl”, nudit se nebudete

Bydlení v Rudné je ideální pro rodiny i starší páry, které se ve svém volnu chtějí věnovat především sobě a nestojí o neustálý ruch velkoměsta. Občanská vybavenost je velmi dobrá a nechybí několik obchodů, zdravotní středisko, mateřská a základní školka, knihovna a místa pro provozování volnočasových aktivit. Rodiče ocení přítomnost dětského hřiště a sportovci zase cyklostezku a sportovní centrum. Spoustu skvělých míst je samozřejmě i v okolí obce a můžete vyrazit na gold do Karlštejna nebo Vysokého Újezdu či do jízdárny v Nučicích u Rudné.

Pokud vás rodinné domy na klíč v blízkosti Prahy zaujaly, přečtěte si o nich více na www.namaleruzi.cz.

Rudna

Rudna-2