Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Zajímavé informace z českého internetu

Ještě před deseti, patnácti lety, pro nás internet představoval maximálně příjemné zpestření ospalého odpoledne, ale nikdo z nás si nepřipouštěl, do jaké míry nám bude za nějakou dobu ovlivňovat život. Dnes je připojena většina českých domácností a jen těžko si dokážeme představit, že bychom se alespoň jednou za den nepřihlásili k Facebooku nebo nepřečetli, co se událo ve světě. Internet je nepřekonatelný zdroj informací a ačkoliv ho lze poměrně jednoduše zneužít, tak nám v mnoha ohledech výrazně usnadňuje život. S trochou nadsázky můžeme konstatovat, že díky němu máme celý svět jako na dlani.

Proč kupovat magazíny, když jich je na internetu hromada

Díky internetu už dávno nemusíme kupovat tištěné magazíny a utrácet za ně horentní sumy. Všechno si totiž můžeme přečíst na zpravodajských portálech nebo zpravodajských webech. Jistě, některé informace musíme brát s rezervou, ale vsadíme-li na ověřené zdroje, nemáme se čeho bát. Nás v poslední době zaujal přehled informací z českého internetu, který skvěle reflektuje aktuální dění. Na webu svodka.cz najdete spoustu zajímavých článků, které se týkají všeho, co…no zkrátka všeho. Dočtete se o tom, jaké je v roce 2013 životní minimum, jaké jsou výhody LED svítidel, ale třeba i o krásách Sicílie nebo několik tipů, které vám pomohou se zakládáním s.r.o.

Nenechávejte si zajímavé články pro sebe a sdílejte!

Zajímavá témata nezapomeňte sdílet na sociálních sítích, ať si počtou i vaši přátelé a známí. Facebook a Twitter patří mezi nejrychlejší informační kanály a pokud jste si na nich ještě nezaložili profil, rychle to napravte. Pokud nemáte tušení, jak na Twitter (čeští uživatelé ho přeci jen využívají o něco méně než Facebook), přečtěte si podrobné návody na webu twitter.jak-na-to.eu. Díky manuálu budete mít sociální síť v malíku za pár minut…