Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Na návštěvě u odborníka na barvy

Čeká vás nátěr fasády? Chystáte se na renovaci plotu? A co interiér – neprospěla by mu také trocha barvy? Ať už jsou vaše plány jakékoliv, v žádném případě nepodceňujte výběr materiálu. Budete-li se na něm snažit ušetřit, nebudete s výsledkem spokojeni. Navštívili jsme internetový obchod společnosti H-COLOR s.r.o., která se již od roku 1996 specializuje na na dovoz špičkových barev nejen pro profesionály. Sortiment čítá fasádní a malířské nátěry, emaily na kov i dřevo, barvy na okna a lazury. Zaměřili jsme se na ty nejzajímavější produkty, které vám rádi představíme.

Natíráme fasádu

Významnou část sortimentu tvoří vysoce kvalitní německé fasádní barvy značky Herbol. V portfoliu produktů najdete tyto varianty:

Herbol Mineralfarbe – vápenná fasádní barva, která se vyrábí ze speciálního zušlechtěného vápenného pojiva. Je prodyšná, bezrospouštědlová, lehce zpracovatelná a nachází uplatnění uvnitř i ve venkovních prostorách. Zajímavá je i poměrně dlouhá doba, po které dokáže odolávat plísním a houbám a to i bez přidání fungicidu.

Herbol Herboxan – silikonová vodou ředitelná barva, která vysychá bez vnitřního pnutí. Nátěr se po zaschnutí matný a odolá proti povětrnostním vlivům. Zůstává dlouhodobě čistý a díky svým vlastnostem je předurčen pro minerální omítky, zateplovací systémy, umělé omítky, staré silikátové nátěry, zdivo i vápenec. Díky obsaženému zinekpyrithionu nátěr po dlouhou dobu odolá řasám a mechům.

Herbol Herbosil – vodou ředitelná barva určená pro fasádní nátěry se chlubí extrémní prodyšností vodních par a garantuje perfektní ochranu proti vlhkosti. Velmi dobře přilne k minerálním podkladů, překryje hrubě stříkané a škrábané omítky a obsahuje zinekpyrithion, který nátěr chrání před řasami a mechy.

Natíráme a ošetřujeme dřevo

Ani v nabídce barev na dřevo nechybí špičkové produkty značky Herbol, ale za povšimnutí stojí také produktová řada základních barev Colorex.

Colorex Utegrund – tato základní tixotropní barva na dřevo se vyznačuje velmi dobrým krytím a skvělou přídržností. Je vhodná pro nátěr nového dřeva, které bylo napuštěno pouze penetrací. Po zaschnutí na ni mohou být naneseny libovolné alkydové nebo akrylátové barvy.

Colorex Norden – transparentní tenkovrstvá lazura je vodoodpudivá a chrání dřevo před vlhkostí i UV zářením. Je vhodná pro venkovní i vnitřní využití a můžete si vybrat mezi deseti základními odstíny, případně tónovat pomocí systému Colorex-MIX.

Pro efektivní ochranu dřevěných konstrukcí, zahradního nábytku, podlah a dalších prvků jsou určeny oleje a vosky Scandiccare, mezi kterými nechybí ani speciální fasádní olej. Gelovitý materiál při nátěru nestéká ze štětce a výrazně sníží riziko tvorby trhlin. Dřevo po ošetření vynikne a je chráněno proti UV zářením. Vzhledem tixotropním vlastnostem se velmi jednoduše aplikují také nad hlavou a na střešním podbití.

Vyřešte problémy s korozí

Na zajímavé kousky jsme narazili i mezi barvami na kov. K ochraně před oxidací vám poslouží jednosložkový antikorozní nátěr Wilckens. Barvy Wilckens obsahují vysoké procento zinku (po zaschnutí je povrch tvořen zinkem z více jak 90 %), který podklad katodicky chrání. Po ošetření můžete aplikovat některou z vrchních barev Herbol a Colorex.

Exkurzi ukončíme u neméně důležité části sortimentu. Akrylátové tmely značky Paint System s oblibou využívají také profesionální řemeslníci. Opět si můžete vybrat mezi mnoha produkty pro specifické využití a vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu.

A proč nakupovat právě u H-COLOR? Vysoce kvalitní produkty jdou ruku v ruce s příznivými cenami, na které prodejce poskytuje atraktivní slevy. Na kompletní sortiment produktů značky Colorex je momentálně prodloužená sleva ve výši 20 % a rozhodně nepřehlédněte ani „Podzimní fasádní slevu“ ve výši 10 % na vybrané fasádní barvy.