Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Travní sekačky Honda: Pro lepší pocit při sekání

Říká se, že někdo slyší i trávu růst. Pokud to při pohledu z okna vypadá, že ji slyší růst právě u vás, měli byste zvážit výměnu stávající motorové sekačky za stroj, se kterým vás bude práce bavit a nikoliv deprimovat. Nebudeme chodit kolem horké kaše – někteří lidé si sekání trávy užívají a vůbec jim nevadí, že celý proces musí několikrát do měsíce absolvovat. Co zapříčinilo jejich pozitivní postoj k tak monotónní činnosti? Travní sekačky Honda, které jsou nabité nadstandardními funkcemi.

Zavřete na chvíli oči a představte si, že vaše sekačka naučila nové kousky. Co byste řekli na speciální žací nůž, který se při nárazu na pevnou překážku nezlomí, ale jen deformuje? A co takhle rovnou dva nože – twin blade – před kterými neunikne jediné stéblo trávy?

Pokračujeme dále, protože speciálním žacím nožem plejáda vychytávek teprve začíná. Díky funkci SMART Drive budete moct libovolně měnit rychlost své sekačky s pojezdem. Už žádné přizpůsobování předem definované rychlosti – zvolíte si tempo, které vám vyhovuje.

Zajímavá je také funkce ROTOSTOP, která umožňuje zastavení nožů nezávisle na motoru. Takže až budete potřebovat odklidit překážku v okolí benzínové sekačky nebo jen přepravit stroj po pochozí cestičce, nebudete muset vypínat motor. Ale když už jsme u toho, určitě vás potěší lehkost, díky které sekačku bez problémů nastartuje i křehká žena. Dokonce i po zimní odstávce!

A co dál? Integrovaný mulčovací systém lze jedním pohybem páčky nastavit na požadovanou úroveň a proměnit tak sekačku na mulčovací stroj.

Mohli bychom pokračovat, ale nejlépe uděláte, když zamíříte na www.hondastroje.cz a vyberete si svého nového pomocníka sami. Funkce, které jsme výše zmínili, se týkají vybraných modelů základní řady IZY a vyšší řady HRX. Ať už se však nakonec rozhodnete pro kteroukoliv zahradní techniku Honda, spolehněte se na dlouhou životnost (čtyřtaktní sekačky mají prakticky nesmrtelný motor) a vynikající servisní zázemí. Honda poskytuje na své zahradní stroje pětiletou záruku – a co více si přát, když životnost laciné konkurence nebývá ani poloviční?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *