Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Travní sekačky Honda: Pro lepší pocit při sekání

Říká se, že někdo slyší i trávu růst. Pokud to při pohledu z okna vypadá, že ji slyší růst právě u vás, měli byste zvážit výměnu stávající motorové sekačky za stroj, se kterým vás bude práce bavit a nikoliv deprimovat. Nebudeme chodit kolem horké kaše – někteří lidé si sekání trávy užívají a vůbec jim nevadí, že celý proces musí několikrát do měsíce absolvovat. Co zapříčinilo jejich pozitivní postoj k tak monotónní činnosti? Travní sekačky Honda, které jsou nabité nadstandardními funkcemi.

Zavřete na chvíli oči a představte si, že vaše sekačka naučila nové kousky. Co byste řekli na speciální žací nůž, který se při nárazu na pevnou překážku nezlomí, ale jen deformuje? A co takhle rovnou dva nože – twin blade – před kterými neunikne jediné stéblo trávy?

Pokračujeme dále, protože speciálním žacím nožem plejáda vychytávek teprve začíná. Díky funkci SMART Drive budete moct libovolně měnit rychlost své sekačky s pojezdem. Už žádné přizpůsobování předem definované rychlosti – zvolíte si tempo, které vám vyhovuje.

Zajímavá je také funkce ROTOSTOP, která umožňuje zastavení nožů nezávisle na motoru. Takže až budete potřebovat odklidit překážku v okolí benzínové sekačky nebo jen přepravit stroj po pochozí cestičce, nebudete muset vypínat motor. Ale když už jsme u toho, určitě vás potěší lehkost, díky které sekačku bez problémů nastartuje i křehká žena. Dokonce i po zimní odstávce!

A co dál? Integrovaný mulčovací systém lze jedním pohybem páčky nastavit na požadovanou úroveň a proměnit tak sekačku na mulčovací stroj.

Mohli bychom pokračovat, ale nejlépe uděláte, když zamíříte na www.hondastroje.cz a vyberete si svého nového pomocníka sami. Funkce, které jsme výše zmínili, se týkají vybraných modelů základní řady IZY a vyšší řady HRX. Ať už se však nakonec rozhodnete pro kteroukoliv zahradní techniku Honda, spolehněte se na dlouhou životnost (čtyřtaktní sekačky mají prakticky nesmrtelný motor) a vynikající servisní zázemí. Honda poskytuje na své zahradní stroje pětiletou záruku – a co více si přát, když životnost laciné konkurence nebývá ani poloviční?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *