Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Na Slovensko za kvalitním ložním prádlem

Pořídili jste si novou zdravotní matraci a postel, na kterou je radost pohledět, ale stále máte pocit, že vám k dokonalému spánku něco schází? Možná jste jen zapomněli na to, že neméně pohodlné musí být i ložní prádlo. Bez hebkého a na dotek příjemného povlečení to zkrátka nikdy nebude ono a pokud jste se doposud orientovali pouze podle ceny, měli byste svůj přístup přehodnotit. Kvalitní ložní povlečení je sice dražší, ale za to vám poskytne kýžený komfort a vydrží několikanásobně díle než levnější materiály s nižší gramáží. Udělejte si teď s námi malý výlet na Slovensko. Naší cílovou destinací však nebudou Tatry ani Bratislava, ale internetový obchod tradičního výrobce ložního textilu.

Společnost EMI Sabinov je největším slovenským výrobcem lůžkovin a její prvotřídní povlečení a spoustu dalších nezbytných textilií dělá ve slovenských i českých domácnostech společnost již více než 18 let. Zboží najdete v kamenných prodejnách, ale také v e-shopu obliecky-emi.sk.

Povlečení, které vydrží roky jako nové

EMI nabízí široké spektrum povlečení z rozličných materiálů, mezi kterými nechybí bavlna, satén, damašek či krep. Potěší vás i obrovské množství potisků a to od klasických motivů až po méně obvyklé designy, které potěší ty především milovníky posledních trendů. V každém případě se však můžete spolehnout na vysoce kvalitní zpracování a vysokou gramáž.

Vyberte si polštář, na kterém se vám bude dobře usínat

Perfektní povlečení vám však nebude k ničemu, pokud ho nebudete mít na co povléct. I to ovšem můžete napravit a zalovit mezi polštáři a peřinami, které ve virtuálních regálech slovenského výrobce nechybí. Nezáleží na tom, jestli spíte na zádech, na boku, nebo svůj polštář objímáte místo partnera, ze zdejší nabídky si určitě vyberete i vy. Najdete v ní antialergické polštáře s péřovou, pěnovou nebo polyesterovou výplní (takzvané posilikonované kuličky). Pro ty, kteří celý život bojují s migrénami a bolestmi zad jsou ideální polštáře z paměťové pěny, které se hojně využívají také ve zdravotnictví. Ty umožňují optimální rozložení a celkové snížení tlaku na hlavu během spánku. Na polštáře se můžete podívat zde.

Přehozy umocní celkový dojem, ale jsou i praktické

Povlečení, peřiny a polštáře máme za sebou. Neměli bychom však zapomenout zmínit ani přehozy na postel, které plní estetickou, ale i praktickou funkci. Díky přehozu postel jednoduše sladíte se zbytkem interiéru a zároveň ochráníte ložní prádlo před nečistotami a prachem. Zkrátka a dobře funkční dekorace, na kterou nedáte dopustit.