Na Slovensko za kvalitním ložním prádlem

Na Slovensko za kvalitním ložním prádlem

Pořídili jste si novou zdravotní matraci a postel, na kterou je radost pohledět, ale stále máte pocit, že vám k dokonalému spánku něco schází? Možná jste jen zapomněli na to, že neméně pohodlné musí být i ložní prádlo. Bez hebkého a na dotek příjemného povlečení to zkrátka nikdy nebude ono a pokud jste se doposud orientovali pouze podle ceny, měli byste svůj přístup přehodnotit. Kvalitní ložní povlečení je sice dražší, ale za to vám poskytne kýžený komfort a vydrží několikanásobně díle než levnější materiály s nižší gramáží. Udělejte si teď s námi malý výlet na Slovensko. Naší cílovou destinací však nebudou Tatry ani Bratislava, ale internetový obchod tradičního výrobce ložního textilu.

Společnost EMI Sabinov je největším slovenským výrobcem lůžkovin a její prvotřídní povlečení a spoustu dalších nezbytných textilií dělá ve slovenských i českých domácnostech společnost již více než 18 let. Zboží najdete v kamenných prodejnách, ale také v e-shopu obliecky-emi.sk.

Povlečení, které vydrží roky jako nové

EMI nabízí široké spektrum povlečení z rozličných materiálů, mezi kterými nechybí bavlna, satén, damašek či krep. Potěší vás i obrovské množství potisků a to od klasických motivů až po méně obvyklé designy, které potěší ty především milovníky posledních trendů. V každém případě se však můžete spolehnout na vysoce kvalitní zpracování a vysokou gramáž.

Vyberte si polštář, na kterém se vám bude dobře usínat

Perfektní povlečení vám však nebude k ničemu, pokud ho nebudete mít na co povléct. I to ovšem můžete napravit a zalovit mezi polštáři a peřinami, které ve virtuálních regálech slovenského výrobce nechybí. Nezáleží na tom, jestli spíte na zádech, na boku, nebo svůj polštář objímáte místo partnera, ze zdejší nabídky si určitě vyberete i vy. Najdete v ní antialergické polštáře s péřovou, pěnovou nebo polyesterovou výplní (takzvané posilikonované kuličky). Pro ty, kteří celý život bojují s migrénami a bolestmi zad jsou ideální polštáře z paměťové pěny, které se hojně využívají také ve zdravotnictví. Ty umožňují optimální rozložení a celkové snížení tlaku na hlavu během spánku. Na polštáře se můžete podívat zde.

Přehozy umocní celkový dojem, ale jsou i praktické

Povlečení, peřiny a polštáře máme za sebou. Neměli bychom však zapomenout zmínit ani přehozy na postel, které plní estetickou, ale i praktickou funkci. Díky přehozu postel jednoduše sladíte se zbytkem interiéru a zároveň ochráníte ložní prádlo před nečistotami a prachem. Zkrátka a dobře funkční dekorace, na kterou nedáte dopustit.

Publikováno: 02. 10. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: ložní prádlo | ložní textilie | peřiny | polštáře | přehozy na postele