Kosmetika, bez které se během dovolené neobejdete

Kosmetika, bez které se během dovolené neobejdete

Léto se sice pomalu, ale jistě chýlí ke konci, což ovšem v žádném případě neznamená, že tomu tak je i v případě dovolených. Za sluníčkem a koupáním si můžete vyrazit třeba i v září a do exotických destinací prakticky kdykoliv. A my vám prozradíme, jaká kosmetika by ve vašich zavazadlech rozhodně neměla chybět. Tipy ocení nejen zapomnětlivci, kteří pak kosmetiku shání až na místě, ale také dámy, které mají tendenci zabalit polovinu koupelny. Na dovolenou vám bude stačit to nejnutnější...

Předpokládáme, že máte v plánu nachytat pořádnou dávku bronzu, který poslouží jako důkaz, že jste skutečně strávili dovolenou na pláži. Přirozené opálení navíc vypadá zdravě a není jediný důvod se sluníčku vyhýbat. Tedy za předpokladu, že se před ním budete chránit. Investice do kvalitní kosmetiky se v tomto případě opravdu vyplatí a platí, že čím vyšší faktor, tím lépe. Obavy, že se neopálíte, hoďte za hlavu. S vyšším faktorem sice kůže zhnědne pomaleji, ale minimalizujete riziko spálení. Chystáte-li se na dovolenou s dětmi, nekupujte nižší faktor než 50. Pokud se v opalovacích krémech příliš nevyznáte, vsaďte na značku Bioderma, která patří k tomu nejlepšímu, co lez v drogerii sehnat.

Před slunečními paprsky byste měli chránit nejen pokožku, ale také vlasy. Ty v kombinaci se slanou vodou značně trpí a nezbude vám, než jim trochu pomoct prostřednictvím vyživujícího oleje. Ten vaši kštici ochrání nejen před vysušením, ale také ztrátou barvy. Po pravidelné aplikaci oleje jsou vlasy přirozeně lesklé a plné života. Při výběru zohledněte typ vašich vlasů.

Během dovolené se zřejmě nebudete líčit tak často jako běžně. Nebudete přece trávit desítky minut aplikací make-upu a malováním? Nechte vyniknout svou přirozenou krásu a sbalte si s sebou voděodolnou řasenku a rtěnku. Dva důležití pomocníci zdůrazní to nejdůležitější a přesto vám úprava zabere jen krátkou chvíli. Správnou volbou může být řasenka Bourjois Mascara Volume Glamour MAX nebo Max Factor 2000 Calorie.

Jak sami vidíte, vaše taška s nezbytnou kosmetikou nemusí být naditá k prasknutí a vystačíte si s tím nejnutnějším. A abychom nezapomněli – neměla by v ní chybět ani vaše oblíbená letní vůně. Pokud žádnou takovou nemáte, přivoňte si k parfému Versace Bright Crystal, jehož něžné a líbivé aroma podtrhne romantickou atmosféru a prozradí vašemu okolí, že máte vytříbený vkus.

Publikováno: 10. 08. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kosmetika na dovolenou | letní vůně | opalovací krémy bioderma