Připravte se na zkoušky z pohodlí domova!

O důležitosti vzdělání není v dnešní době pochyb. Časy, kdy nám k dosažení atraktivní pracovní pozice stačila maturita, jsou ty tam a bez vysokoškolského titulu se již opravdu neobejdeme. Klíčový samozřejmě bývá samotný výběr instituce. Vysokých škol je jako máku a ne každý si napoprvé zvolí obor, který by ho skutečně naplňoval. Na druhé straně jsou studenti, kteří přesně ví, co by chtěli studovat, ale u zkoušek pohořeli. Pokud jste se do podobné situace dostali i vy a nechcete zbytečně ztrácet čas brigádami, pusťte se do svědomité přípravy. Napracujete se ještě dost a píle, kterou věnujete biflování materiálů k dalším přijímacím zkouškám se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí.

Který přípravný kurz na VŠ je ten pravý?

Přípravných kurzů na vysoké školy je opravdu habaděj. Pravděpodobně ještě mnohem více, než samotných oborů. Student tak stojí před důležitým a nelehkým rozhodnutím – která příprava na přijímací zkoušky je ta pravá a správná a nepřipraví ho jen o drahocenný čas? Pro všechny z vás, kteří čelí podobnému dilematu, jsme se rozhodli připravit několik důvodů, proč se rozhodnout pro line kurzy.

Přípravné kurzy online – levné, praktické a moderní studium

Přípravné kurzy na vysoké školy, které probíhají na internetu, mají oproti těm klasickým celou řadu výhod. Mezi největší pozitiva samozřejmě patří možnost studovat z pohodlí domova, kterou přivítají zejména studenti, kteří bydlí mimo větší města a museli by tak na kurzy dojíždět. Proč trávit až několik hodin cestováním, když stačí zapnout počítač? Studiu je navíc dostupné nonstop a je jen na vás, zda se do opakování látky pustíte hned po snídani, nebo si ho naopak necháte až na večer.

Dalším benefitem je nízká cena, která je v porovnání s běžnými kurzy doslova zanedbatelná. Zajímá vás, proč tomu tak je a zda nižší cena neovlivňuje kvalitu výuky? Odpověď je jednoduchá, provozovatelé online kurzů nemusí platit za pronájem učebny a další náklady; mohou si proto dovolit snížit cenu kurzu.

Pokud jste se nestihli přihlásit do denního přípravného kurzu, pravděpodobně máte smůlu. Zápis se uzavírá do určitého data a ti, kteří byli mimo republiku, nebo na přípravu kvůli prázdninové euforii zapomněli, teď mají smůlu. Elearning je jiný, můžete se do něj přihlásit kdykoliv a třeba na poslední chvíli.

Inu dobrá, ale kde takový „šikovný“ kurz hledat? Vsaďte na kvalitu a perfektní reference studentů, kteří již nyní studují (či úspěšně dokončili) vysokou školu a začněte „navštěvovat“ portál samouk.cz. Projekt se neomezuje pouze na vysoké školy, ale nabízí i programy přípravy na školy střední. Na rozdíl od některých konkurenčních elearningových projektů nekupujete v případě samouk.cz zajíce v pytli. Předtím, než si kurz zaplatíte, budete mít možnost se s ním detailně seznámit. Samouk.cz nabízí internetové kurzy na přijímačky lékařské fakulty, psychologii, matematiku, fyziku, biologii a spoustu dalších oborů. Online kurzy obsahují obrovské množství testových otázek, které můžete kdykoliv konzultovat s lektory.

Nemusíte se bát ani toho, že se dostanete mimo kontakt s ostatními studenty. Díky chatu a fóru budete se svými kolegy a kamarády v kontaktu neustále! Další důležité informace a seznamy oborů najdete na samouk.cz.

Publikováno: 15. 11. 2012

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: e-learning | elearning | obory vš | online kurzy | online příprava na vš | samouk.cz