Na stůl patří ubrus. Ale jak vybrat ten správný?

Na stůl patří ubrus. Ale jak vybrat ten správný?

Stůl bez ubrusu je jako člověk bez šatů. Vhodně zvolený ubrus dokáže hotové divy a rozhodně není jen na okrasu. Chrání stůl před ušpiněním nebo poškozením. Vzpomeňte si, kolikrát jste na stole něco krájeli a jen díky ubrusu jste nožem nepoškodili i desku stolu… A je to právě ubrus, který umocní zážitky z každého stolování. Prozradíme vám, kde najdete najdete bohatou nabídku bytového textilu ve stylovém provedení!

Praktický ubrus s teflonovou úpravou

Pro každodenní využití jsou jako stvořené teflonové ubrusy. Jedná se o 100% polyester s povrchovou úpravou, která materiálu propůjčuje schopnost odpuzovat vodu. V praxi to znamená, že se nemusíte obávat rozlitého čaje, kávy či jiného nápoje. V případě nehody prostě tekutinu z ubrusu setřete a je to. Stejně snadná je i údržba – teflonové ubrusy se perou na 40°C a velmi rychle schnou. Nezapomeňte však na to, že pro udržení voděodpudivých schopností musíte ubrus po vyprání přežehlit.

Damaškové ubrusy (nejen) pro nevšední příležitosti

Uznáváme, že ubrus z plastu nemusí odpovídat vážnosti každé situace. Někdy je zkrátka lepší slavnostnější, byť méně praktický materiál. Damaškové ubrusy patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu bytových textilií k mání. 100% bavlna vypadá vskutku reprezentativně a je příjemná i na dotek. Gramáž 190 g na m2 o kvalitě materiálu vypovídá naprosto dostatečně. A teď již slíbený tip na nákup. Moderní teflonové, damaškové a bavlněné ubrusy najdete v nabídce online prodejce bytového textilu MABAKO.cz. Vyberte si stylový ubrus, který ochrání váš stůl a zároveň přidá na atmosféře. Nebude-li vám vyhovovat standardní velikost, můžete si nechat vyrobit ubrus na míru! Nepřehlédněte ani další sortiment bytového textilu – prostěradla, ručníky a osušky, polštáře, sedáky, útěrky, deky a další.

Publikováno: 03. 03. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: damaškové ubrusy | teflonové ubrusy