Najděte sami sebe prostřednictvím osobního koučování

Najděte sami sebe prostřednictvím osobního koučování

Život není procházka růžovým sadem. Osud si na nás každý den připravuje nové a nové nástrahy a je jen na nás a naší vůli, abychom je překonali. Každý z nás má v sobě ohromný potenciál a s trochou nadsázky se dá říct, že dokážeme i nemožné. Pokud si myslíte, že jste onou výjimkou, která potvrzuje pravidlo, mýlíte se. A to i přesto, že se vám momentálně příliš nedaří. Jedinečné vlastnosti a talenty máme opravdu všichni. Většinou však o nich netušíme, případně nevíme, jak je hledat. Naštěstí jsou mezi námi lidé, kteří se na hledání inspirace a zvýraznění vloh specializují a pomáhají nám ke kvalitnějšímu a šťastnějšímu životu. Jedním z nich je i osobní kouč Hynek Vidlák.

Životní kouč by se čas od času hodil úplně každému. Problémy v práci či osobním životě, nízké sebevědomí nebo jen touha něco změnit. Hynek Vidlák – životní kouč, se již patnáct let věnuje rozvoji lidských možností a nyní své znalosti předává ostatním. Postupně vyzkoušel nejrůznější praktiky a z každé si vybral to nejpodstatnější. Reiki, terapie tmou, intenzivní meditace, výklad karet a mnoho dalších technik pomohly Hynkovi k sebepoznání, které teď učí i ostatní. Neodpoví vám na konkrétní otázky, protože věří, že odpověď má každý ukrytou ve svém nitru. Jeho práce spočívá v nasměrování správným směrem a odstranění překážek, které nás omezují.

Mnoho lidí chová k osobnímu koučování poněkud skeptický postoj. Je to logické, vždyť jak nám může někdo pomoci, aniž by nám poskytl konkrétní odpovědi? Po absolvování pohovoru s koučem ovšem názor diametrálně změní. Hynek Vidlák se řídí známým moudrem, podle kterého je přímá pomoc jen dočasným řešením, které nemá dlouhého trvání. Důležitá je opora a právě to je cíl osobního koučinku. V případě, že vás možnost, jak najít své (doposud) skryté vlohy a žít kvalitní život, zaujala, neváhejte se na Hynka obrátit. Kontaktní formulář najdete na jeho webových stránkách www.hynekvidlak.cz, kde si můžete přečíst i spoustu zajímavých článků v jeho blogu.

Hynkův pozitivní přístup je vidět na první pohled...

Publikováno: 23. 12. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: hynek vidlák | koučování | lepší život | motivace | osobní koučink | životní kouč