Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Najděte sami sebe prostřednictvím osobního koučování

Život není procházka růžovým sadem. Osud si na nás každý den připravuje nové a nové nástrahy a je jen na nás a naší vůli, abychom je překonali. Každý z nás má v sobě ohromný potenciál a s trochou nadsázky se dá říct, že dokážeme i nemožné. Pokud si myslíte, že jste onou výjimkou, která potvrzuje pravidlo, mýlíte se. A to i přesto, že se vám momentálně příliš nedaří. Jedinečné vlastnosti a talenty máme opravdu všichni. Většinou však o nich netušíme, případně nevíme, jak je hledat. Naštěstí jsou mezi námi lidé, kteří se na hledání inspirace a zvýraznění vloh specializují a pomáhají nám ke kvalitnějšímu a šťastnějšímu životu. Jedním z nich je i osobní kouč Hynek Vidlák.

Životní kouč by se čas od času hodil úplně každému. Problémy v práci či osobním životě, nízké sebevědomí nebo jen touha něco změnit. Hynek Vidlák – životní kouč, se již patnáct let věnuje rozvoji lidských možností a nyní své znalosti předává ostatním. Postupně vyzkoušel nejrůznější praktiky a z každé si vybral to nejpodstatnější. Reiki, terapie tmou, intenzivní meditace, výklad karet a mnoho dalších technik pomohly Hynkovi k sebepoznání, které teď učí i ostatní. Neodpoví vám na konkrétní otázky, protože věří, že odpověď má každý ukrytou ve svém nitru. Jeho práce spočívá v nasměrování správným směrem a odstranění překážek, které nás omezují.

Mnoho lidí chová k osobnímu koučování poněkud skeptický postoj. Je to logické, vždyť jak nám může někdo pomoci, aniž by nám poskytl konkrétní odpovědi? Po absolvování pohovoru s koučem ovšem názor diametrálně změní. Hynek Vidlák se řídí známým moudrem, podle kterého je přímá pomoc jen dočasným řešením, které nemá dlouhého trvání. Důležitá je opora a právě to je cíl osobního koučinku. V případě, že vás možnost, jak najít své (doposud) skryté vlohy a žít kvalitní život, zaujala, neváhejte se na Hynka obrátit. Kontaktní formulář najdete na jeho webových stránkách www.hynekvidlak.cz, kde si můžete přečíst i spoustu zajímavých článků v jeho blogu.

Hynkův pozitivní přístup je vidět na první pohled…