Reklama

Penzion Na náměstí

Rodinný penzion nabízí ubytování v selském stylu v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Pojištění

Vyklikejte si levnější povinné ručení

Řidiči pozor! Pokud jste to ještě nezaznamenali, pravděpodobně budete překvapeni až poté, co vám domů dorazí nová složenka za povinné ručení pro další období. Již na sklonku minulého roku totiž některé pojišťovny značně podražily a začátkem prvního letošního kvartálu se k nim přidaly další. Důvod? Kvůli výraznému poklesu cen v minulých letech prý subjekty nejsou schopny vytvářet rezervy. Změny ceníků se nejvíce dotkly řidičů, kterým byl kvůli nehody stržen bonus a majitelům motorových vozidel s adresou ve větších městech. Jednoduše těch, které pro pojišťovny představují největší riziko.

Braňte se zvýšení cen pojistného přechodem ke konkurenci

Všichni dobře víme, že praxe se od teorie v mnohém liší a že i mladý řidič, který se denně pohybuje v hustém pražském provozu, může způsobit mnohem méně nehod než sváteční řidič z vesnice, který má řidičské oprávnění dvacet let. Tak jako tak můžeme proti zdražení bojovat pouze jediným způsobem – přechodem k levnější konkurenci. Nabídky jednotlivých pojišťoven se často výrazně liší a změnou pojištění můžete ušetřit i několik tisíc ročně. V případě většího vozového parku pak ještě vyšší částky.

Najděte si lepší pojistku a ušetřete

Jednoduchým a rychlým nástrojem, které vám výběr pojišťovny usnadní, je online porovnání povinného ručení. Najdete ho na klikpojištění.cz a můžete uspořit až 70 %. Stačí, když vyplníte formulář a počkáte, až vám dorazí přesné srovnání s vyčíslením možných úspor. Finální rozhodnutí je samozřejmě na vás a nechcete-li se trmácet na pobočku, sjednejte si nové povinné ručení přímo na webu. Pokud si nejste jistí, jak je to s výpovědí stávající pojistky nebo něčím, co s ní souvisí, vše si můžete nastudovat v sekci „Často kladené otázky o pojištění“. S klikpojištění.cz ušetří až 85 % klientů. Využijte svou šanci i vy a neplaťte zbytečně za to, co nemusíte.