Proč byste neměli podceňovat důkladný a pravidelný úklid kanceláře?

Proč byste neměli podceňovat důkladný a pravidelný úklid kanceláře?

Pořádek musí být, co by mělo platit nejen o bydlení, ale také o prostředí, ve kterém pracujeme. Budete-li zanedbávat úklid své kanceláře, hrozí, že si o vás klienti a obchodní partneři udělají nevalné mínění. Zkuste se vžít do jejich role. Ani vy byste nespolupracovali s někým, jehož kancelář vypadá jako squat. V čistých a uklizených prostorách bude navíc pracovat mnohem efektivněji. A abychom vám alespoň trochu pomohli s transformací vašeho pracoviště na útulnou klícku, připravili jsme pár praktických tip.

Když úklid, tak se vším všudy

Pokud jste doposud uklízeli stylem „utřu prach, vytřu podlahu/vyluxuji“ a tím to haslo, příliš jste tomu nedali. Tyto úkony jsou jen špičkou pomyslného ledovce úklidu. Chcete-li, aby výsledek předčil vaše očekávání, musíte se ke gruntování postavit poněkud komplexněji. Kromě toho, že se zbavíte drobečků a jiných nečistot na koberci nebo podlaze, prachu na okenních parapetech, poličkách a nábytku, byste neměli zapomínat ani na zákoutí, které nejsou příliš na očích. Zameťte také pavučiny na stěnách a pod stropem a především – nepodceňujte pravidelné čištění oken.

Nemáte čas ani chuť? Obraťte se na profesionály

Jenomže ne každý má dost času na to, aby se mohl pravidelně zabývat úklidem. Patříte mezi ony vytížené osoby i vy? V tom případě kontaktujte odborníky, kteří se postarají od profesionální úklid od A do Z. Ušetříte spoustu času a nebudete se muset o nic starat. Navíc, například při čištění zátěžových koberců se neobejdete bez drahé techniky a tou zřejmě nedisponujete. Úklidová firma pracuje také ve večerních a nočních hodinách, což je pro většinu lidí přijatelnější. Na závěr bychom rádi doporučili renomovanou společnost AZclean s.r.o., která nabízí komplexní úklid kanceláří v Praze, Brně, Liberci, Hradci Králové i v okolí dalších měst. AZclean se na specializuje pouze na úklid kanceláří a nabízí letité zkušenosti, moderní zázemí a vyškolené pracovníky, kteří svou práci vykonávají svědomitě a diskrétně. Další podrobnosti najdete na www.azclean.cz.

Publikováno: 11. 11. 2014

Kategorie: Kancelář

Autor: Adam

Tagy: profesionální úklid kanceláře