Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nebankovní půjčky, u kterých nenaletíte

Ideální půjčka je sice žádná půjčka, ovšem někdy se zkrátka bez finanční injekce neobejdeme. Pokud vás nepříznivá finanční situace nebo jen touha pořídit si něco bez čekání přinutila hledat vhodný úvěr, poohlédněte se po něm v bance. Bankovní instituce totiž nabízí nejvýhodnější podmínky a navíc od nich nemůžeme čekat zádrhely jako v případě nebankovních společností. Bohužel ne vždy s žádostí o některý z finančních produktů u bankovního věřitele uspějeme a nakonec se průzkumu nebankovního sektoru stejně nevyhneme. Skutečně však služby všech nebankovních společností hraničí s lichvou a zavání podvodem?

Neuvážené vypůjčování peněz u nebankovních společností, ke kterému se v minulých letech uchýlil obrovský počet lidí, postavilo celý nebankovní sféru do špatného světla. Je na místě podotknout, že ne všechny nebankovní instituce spadají do kategorie lichvářů a podvodníků. Pomineme-li drobné soukromé investory, kteří se pomocí nejrůznějších kliček snaží dostat dlužníky na samé dno a připravit je o majetek, najdeme celou řadu společností, které jsou součástí nadnárodních finančních korporací a nabízí služby srovnatelné s těmi bankovními. Mezi ty nejznámější patří Cetelem a Home Credit, jejichž finanční produkty čas od času využije téměř každý.

Aktuální nabídka od Cetelemu

Společnost Cetelem působí na českém trhu více než patnáct let a od té doby se její portfolio značně rozšířilo. Kromě nákupu na splátky nabízí také kreditní kartu, auto-moto úvěr, konsolidaci a pestrou nabídku pojištění. Nejoblíbenější Cetelem půjčka je však nadále osobní úvěr do výše 1 mil. korun.

A jak je na tom Home Credit?

Přední poskytovatel spotřebitelského financování, společnost Home Credit, byla založena v roce 1997 a v současné době nabízí podobné produkty, jako konkurenční Celetem. Osobní Home Credit půjčka lze sjednat do 150 000 Kč.

Kterou si vybrat?

Otázkou taky může být:“Je výhodnější Cetelem, nebo Home Credit?“ Vzhledem k pestrému spektru produktů na ni však nelze s určitostí odpovědět. Oba věřitelé nabízí mnoho akčních nabídek a proto je nejefektivnějším způsobem srovnání prostřednictvím některého z online srovnávačů. S aktuálními cenovými nabídkami zaručující přesné porovnání pracuje například oblíbený portál ušetřeno.cz.