Proč investovat do vývoje softwarového řešení na míru?

Proč investovat do vývoje softwarového řešení na míru?

Informační technologie hrají stále důležitější roli i v oborech, které se bez nich ještě relativně nedávno docela dobře obešly. Na druhou stranu není důvod, proč se modernímu softwaru, internetu a dalším prvkům bránit. V posledních letech jsou stále populárnější mobilní aplikace, které posouvají funkcionalitu klasických webových aplikací na další úroveň. Nevyužít daný potenciál je hřích… Nabízí se však otázka, proč investovat do softwaru na míru. Není ekonomičtější modifikace open source řešení?

Se softwarem na zakázku nebudete průměrní

Na otázku, která zazněla v úvodu, není snadné obecně odpovědět. Univerzální či individualizované open source řešení – ať už se bavíme o mobilní aplikaci či jiném softwaru – je obvykle levnější a někomu skutečně může stačit. Možnosti takového softwaru ale nikdy nebudou konkurovat aplikaci na míru. Rozhodnutí pro software na míru není snadné. Pokud se však obrátíte na profesionály, kteří mají s vývojem adekvátní zkušenosti, nebudete litovat. Získáte vynikající nástroj, který vás posune o několik kroků před konkurenci. Buďme však trochu konkrétnější…

Webové a mobilní aplikace na míru nemají omezení

Praktické výhody demonstrujeme na společnosti tsium Limited, která má svou organizační složku také v České republice a zabývá se vývojem softwaru na zakázku i pro české klienty. Součástí portfolia jsou webové aplikace, mobilní aplikace a informační systémy. Bez webových stránek se neobejde téměř nikdo, ale proč nejít o kus dál a nenabídnout svým zákazníkům webovou aplikaci, která jim usnadní život (a vám zajistí zvýšení obratu)? Možnosti webových aplikací jsou nekonečné. Programátoři vytvoří rezervační systém pro restauraci či fitness centrum, ale stejně tak i vnitropodnikový systém pro snadnější komunikaci mezi zaměstnanci. Webová aplikace bude korespondovat s potřebami a chováním uživatelů. Samozřejmostí je responzivita pro správné zobrazení na mobilních zařízeních. To samé platí také o mobilních aplikací. Uživatelů mobilních zařízení je jako hub po dešti a vše nasvědčuje tomu, že jich bude přibývat na úkor majitelů klasických desktopů a notebooků. Vývoj mobilních aplikací na míru je správný krok pro každého, kdo to myslí se svým byznysem vážně. Díky mobilní aplikaci lze perfektně komunikovat se zákazníky a udržet si jejich přízeň – posílat jim notifikace s důležitými informacemi, lákat je na akční ceny a slevy a podobně. Resumé zní jasně. Investice do vývoje vlastní webové či mobilní aplikace se vyplatí. Při výběru firmy berte ohled na její dobré jméno a chtějte vidět reference. V případě společnosti tsium získáte bezkonkurenční řešení na míru. Další informace a ukázky referencí najdete na www.tsium.cz.