Nejprodávanější automobil v historii ČR? Ford!

Nejprodávanější automobil v historii ČR? Ford!

I to nejspolehlivější auto časem ze stárne a neustálé opravy se stanou neúměrnou zátěží rozpočtu. Nedá se nic dělat, je na čase vyměnit staré železo za nové, ať pokud k němu chováte platonický vztah, nechte si z něj udělat stylovou sedací soupravu do obývacího pokoje. Ale teď vážně, pokud stojíte před důležitým rozhodnutím, jakým volba nového vozu bezesporu je, nepodlehněte první lákavější nabídce. Chcete-li, aby vám automobil sloužil nejméně stejně dobře jako ten minulý, vyhněte se jihokorejským experimentům a vsaďte na značku, jejíž historie se píše od roku 1903. Řeč nebude o ničem jiném, než o značce průkopníka Henryho Forda.

Nejúspěšnější importér všech dob

Statistiky hovoří, Ford se stal v letech 2007, 2008 a 2009 nejúspěšnějším automobilovým importérem a za rok2009 dosáhl počet nově registrovaných vozidel rekordního počtu 18 516. Žádný jiný dovozce podobný úspěch v historii České republiky nezaznamenal a podobně jsou na tom i ojeté vozy ford, jejichž prodej je výrazně vyšší než v případě konkurenčních automobilek. Nejprodávanějším vozem značky Ford však překvapivě nebyl Focus (ten je „až“ na druhém místě), ale praktický Fusion. Třetí příčka patří neúnavnému dříči s přízviskem Transit. Všechny tři modely patří i k nejprodávanějším importovaným vozům vůbec.

Nový nebo ojetý, vždy jedině od autorizovaného prodejce!

Chcete-li mít jistotu, že váš nový nebo ojetý Ford bude v naprostém pořádku, obraťte se na některého z autorizovaných prodejců. Jedním z nich je i společnost auto MOTOL BENI a.s., která se pyšní hned třemi pražskými pobočkami a to na Strakonické, Plzeňské a na Ořechu (Praha – západ). Poslední zmíněný autosalon je mimochodem nejmodernějším tuzemským autosalonem značky Ford. Aktuální nabídku ABM Praha si můžete prohlédnout na webových stránkách fordmania.cz a najdete zde všechny skladové vozy Ford, která jsou ihned k dispozici. Neméně zajímavá je i nabídka ojetých vozů, které jsou v perfektním technickém stavu. Zlatým středem jsou předváděcí vozy Ford které mají na tachometru velmi málo najetých kilometrů a jsou k mání za velmi výhodnou cenu.

Publikováno: 18. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: nové vozy ford | ojeté vozy ford | předváděcí vozy ford