Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Nejprodávanější automobil v historii ČR? Ford!

I to nejspolehlivější auto časem ze stárne a neustálé opravy se stanou neúměrnou zátěží rozpočtu. Nedá se nic dělat, je na čase vyměnit staré železo za nové, ať pokud k němu chováte platonický vztah, nechte si z něj udělat stylovou sedací soupravu do obývacího pokoje. Ale teď vážně, pokud stojíte před důležitým rozhodnutím, jakým volba nového vozu bezesporu je, nepodlehněte první lákavější nabídce. Chcete-li, aby vám automobil sloužil nejméně stejně dobře jako ten minulý, vyhněte se jihokorejským experimentům a vsaďte na značku, jejíž historie se píše od roku 1903. Řeč nebude o ničem jiném, než o značce průkopníka Henryho Forda.

Nejúspěšnější importér všech dob

Statistiky hovoří, Ford se stal v letech 2007, 2008 a 2009 nejúspěšnějším automobilovým importérem a za rok2009 dosáhl počet nově registrovaných vozidel rekordního počtu 18 516. Žádný jiný dovozce podobný úspěch v historii České republiky nezaznamenal a podobně jsou na tom i ojeté vozy ford, jejichž prodej je výrazně vyšší než v případě konkurenčních automobilek.

Nejprodávanějším vozem značky Ford však překvapivě nebyl Focus (ten je „až“ na druhém místě), ale praktický Fusion. Třetí příčka patří neúnavnému dříči s přízviskem Transit. Všechny tři modely patří i k nejprodávanějším importovaným vozům vůbec.

Nový nebo ojetý, vždy jedině od autorizovaného prodejce!

Chcete-li mít jistotu, že váš nový nebo ojetý Ford bude v naprostém pořádku, obraťte se na některého z autorizovaných prodejců. Jedním z nich je i společnost auto MOTOL BENI a.s., která se pyšní hned třemi pražskými pobočkami a to na Strakonické, Plzeňské a na Ořechu (Praha – západ). Poslední zmíněný autosalon je mimochodem nejmodernějším tuzemským autosalonem značky Ford.

Aktuální nabídku ABM Praha si můžete prohlédnout na webových stránkách fordmania.cz a najdete zde všechny skladové vozy Ford, která jsou ihned k dispozici. Neméně zajímavá je i nabídka ojetých vozů, které jsou v perfektním technickém stavu. Zlatým středem jsou předváděcí vozy Ford které mají na tachometru velmi málo najetých kilometrů a jsou k mání za velmi výhodnou cenu.