NeemAzal ochrání vaši úrodu efektivně

NeemAzal ochrání vaši úrodu efektivně

Sezóna zahradničení je v plném proudu, a za nějakou dobu přijde čas sklízení plodů práce a péče. Aby úroda nakonec nepřišla vniveč a nebyla napadena různými škůdci, je potřeba ji dostatečně chránit a předcházet nevítaným návštěvám drobných záškodníků. Přírodní insekticid NeemAzal má velice široký záběr účinku, díky čemuž nemusíte dělat zásoby prostředků pro každý záhon zvlášť.

NeemAzal jako šikovný bojovník proti malým nepřátelům

Teplé počasí a kyprá půda s příjemnou nadílkou dobrot v záhonech láká do zahrad drobné škůdce, kterých počet a výskyt narůstá úměrně úrodě. Boj s nimi je často nekonečný příběh s nejistým výsledkem. Navzdory své „malosti“ dokážou být urputní a nepříjemně vytrvalí. S radostí si smlsnou na bramborách, jahodách, nepohrdnou zeleninou nebo ovocným stromem. Přípravek NeemAzal nabízí řešení, které oceníte.

Nedá šanci žádnému škůdci

NeemAzal je postřikový insekticidní přípravek vyrobený z výtažku z tropické rostliny Azadirachta indica. S úspěchem se pere s volně žijícími savými a žravými škůdci a záškodníky. Po aplikaci nemají šanci:
  • makadlovky na rajčatech,
  • mšice,
  • housenky (píďalky, bělásci, můra zelná atd.),
  • třásněnky,
  • smutnice,
  • mandelinka bramborová,
  • mšice jabloňová a další druhy mšic.
Přípravek zastavuje požíravou aktivitu škůdců. Do pár hodin po aplikaci přestanou být aktivní a v průběhu několika málo dní jejich kolonie kolabuje.

Správné načasování použití přípravku je zásadní

Pokud se budete řídit návodem, nemůžete nic pokazit. Přípravek použijte v momentě, kdy zjistíte přítomnost nevítaných hostů na své zahradě. Aplikujte ho ideálně v bezvětří nebo za mírného vánku, po směru větru. Před masivním nanesením vyzkoušejte reakci rostliny na menším kousku, abyste předešli zbytečným škodám. Přesné dávkování, lišící se druhem škůdců, najdete v návodu. Přípravek NeemAzal je výrobcem doporučováno aplikovat jedenkrát až dvakrát v době, kdy škůdci nejvíc útočí.

Publikováno: 11. 06. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam