Stylové sportovní dresy jako klíč k vítězství? Váš tým je POTŘEBUJE!

Stylové sportovní dresy jako klíč k vítězství? Váš tým je POTŘEBUJE!

Hrajete fotbal, florbal, házenou či jiný týmový sport, případně máte aktivního sportovce ve svém blízkém okolí? Pak jistě víte, že na výkon jednotlivce, potažmo celého týmu mají vliv i zdánlivě nepodstatné maličkosti. Zásadní roli nehraje pouze sportovní um, ale také psychika. A na tu má mimo jiné vliv i dres. Pokud se hráči cítí ve svém sportovním outfitu skvěle, jejich morálka jde strmě vzhůru a pravděpodobně se na hřišti blýsknou mnohem lépe než v obstarožních mundůrech. Své o tom ví amatéři a profesionálové, kteří se oblékají do kvalitních dresů ve vytříbeném designovém provedení.

Cítit se jako klíčový hráč

Šaty dělají člověka, dresy zase sportovce. V běžném životě mimo sportoviště se cítíte dobře v pěkném oblečení, ale to neznamená, že byste se na hřišti měli spokojit s něčím podřadným. Právě naopak – v moderním dresu z kvalitních materiálů si budete připadat jako sportovní superstar a vaši spoluhráči jakbysmet. Vaše sebevědomí nebezpečně stoupne a podvědomě budete bojovat na maximum.

Nahnat strach protihráčům

Když se před svými dlouholetými rivaly objevíte v dresech, které doslova září novotou, a navíc je na nich vymazlené logo vašeho týmu, bezesporu znervózní. Dresy ve špičkovém designovém provedení obvykle nosí ti nejlepší. Vy se k nim můžete takto jednoduše přidat.

Konečně žádná omezení

V čem ještě spočívají výhody profi sportovních dresů? V perfektně odladěném střihu a v materiálech s žádoucími vlastnostmi. Během sportování se budete cítit komfortně, nic vás nebude tahat, tlačit ani řezat. To vše má logicky také nezanedbatelný vliv na podaný výkon.

Nová kolekce dresů od DDsportu

A kde se po nových dresech z moderních materiálů a ve stylovém designovém provedení poohlédnout? Český výrobce DDsport uvedlo novou kolekci s atraktivními vizuálními motivy. K mání jsou fotbalové dresy, florbalové dresy a házenkářské dresy, vše samozřejmě s možností doobjednání již od 1 kusu. Finální podoba dresů je plně ve vaší režii, digitální technologie ničím nelimituje! Český výrobce dresů zakázky archivuje (po neomezenou dobu), takže si můžete kdykoliv doobjednat další.

Publikováno: 06. 10. 2018

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: dresy ddsport | sportovní dresy