Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Bezpečný převod domény s TELE3

Čeká vás nákup či prodej domény s vyšší prodejní cenou a netušíte, jak zajistit hladký průběh transakce? Chcete-li mít jistotu, že všechno klapne jak má, obraťte se na oblíbeného poskytovatele hostingových služeb, společnost TELE3 s.r.o. Ta totiž mimo jiné nabízí také bezpečný převod domény. Mezi největší výhody patří velmi nízké fixní poplatky (nikoliv procentuální podíl, jak je tomu u konkurence) a množstevní slevy a benefity pro ověřené klienty. A jak takový bezpečný převod probíhá?

 

Osoba, která doménu prodává, ji na základě smlouvy převede do dočasného vlastnictví společnosti TELE3. Aby nedošlo k neoprávněným manipulacím, bývá doména očištěna od všech současných kontaktů.

 

Kupující poskytne (převodem či vkladem) celou částku na účet TELE3 a to tak, jak definuje smlouva. Na výběr jsou dva účty a to od Fio banky a.s. a Raiffeisenbank a.s., subjektů, které umožňují okamžitý převod. Ten je zpracován do 5ti minut. Převedená částka má funkci depozita, které bude ihned po provedení změny vlastníka domény převedeno na účet prodávajícího. Platbu je možno uskutečnit i hotovostně v rámci osobního setkání (za předpokladu, že se zúčasní všechny tři strany), avšak pouze do výše 350.000 Kč. Toto omezení stanovuje zákon o omezení plateb v hotovosti.

 

Jakmile budou splněny všechny podmínky, které stanovuje smlouva, převede registrátor TELE3 doménu novému vlastníkovi. Ten, nebude-li chtít zůstat u TELE3, obdrží i AUTH-ID (kód nutný pro převod k jinému registrátorovi). Současně je v plné výši realizována i platba z depozita na účet prodejce domény, kterého definuje smlouva.

 

Fakturu za službu bezpečný převod domény hradí dle domluvy kupující nebo prodávající a to dle platného ceníku. TELE3 umožňuje i vystavení dokladu oběma stranám a to s podílem 50/50. Vzhledem k nízké ceně, která začíná na 350,- bez DPH jde o skutečně pozoruhodnou službu, díky které můžete předejít celé řadě problémů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *