Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Nejkrásnější pláže v Egyptě: Které jsou TOP 3?

Pokud jste si ještě stále nevybrali, kam letos pojedete na dovolenou, určitě byste neměli přehlížet akční nabídky zájezdů do Egypta. Rozhodně se nenechte rozhodit tvrzením, že v této severoafrické zemi není bezpečno. Podle Ministerstva zahraničních věcí je bezpečnostní situace stabilní a v případě dodržování všech doporučení je dovolená v Egyptě stejně bezpečná jako v kterékoliv jiné turistické destinaci. Pokud se navíc vydáte na některou z nejkrásnějších pláží, nebudete svého rozhodnutí litovat. Které to jsou?

Pláže v okolí Marsa Alam

Marsa Alam je nejnavštěvovanější oblastí vůbec a velkou roli v tom hrají krásné pláže lemující místní břehy. Podle mnoha turistů jde o ty nejhezčí pláže, na které v Egyptě narazíte. A pokud zavítáte do nedalekého Samadai, užijete si skvělou zábavu – koupání společně s veselými delfíny.

Poloostrov Soma Bay

Chcete-li většinu dovolené strávit na pláži bez toho, aby vás to lákalo za památkami, vydejte se na poloostrov Soma Bay. Tento 5 km dlouhý a 2 km široký kus země najdete zhruba 45 kilometrů jižně od Hurghady a dostanete se k němu po soukromé silnici. Jedná se o velmi klidné místo, které se hned tak neokouká. Potápěči poloostrov považují za jedno z nejlepších míst v oblasti Rudého moře (ještě lepší je však Sharm El Sheikh). Ať už strávíte většinu času na dece, nebo ve vodě, nebudete litovat!

Letovisko Ain-Soukhna

Nikoliv jedna, ale hned několik dechberoucích scenérií. To nabízí okolí vyhlášeného letoviska Ain-Soukhna, které je lákavé i z jiného důvodu. Není zde tolik turistů jako jinde, takže si užijete tolik vytouženého klidu. A budete-li se chtít pokochat pyramidami, žádný problém – Ain-Soukhna se nachází blízko Káhiry. Potěšující zprávou je i to, že zdejší hotely patří k těm nej v celém Egyptě. To samé se však říká také o rezortu Makadi Bay, který se také nachází na západní straně Rudého moře.

Navnadili jsme vás? Levné zájezdy do Egypta najdete například na srovnávači NewTravel.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *