Nejlepší poměr cena a výkon – razítka na oblečení a aroma difuzér

Hledáte ne moc drahé, ale zároveň kvalitní zábavné hračky pro děti? Víte, že aroma difuzéry ocení i ti nejmenší? Sháníte rovněž efektivní způsob, jak označit dítku oblečení? Pak vsaďte na razítka na oblečení. I to je ostatně hračkou, která zabaví.

Skvělá razítka na oblečení

Ať už jde o sourozence, dětičky ve školce, škole, na táboře. Kde jich je hodně, je dost i oblečení. A jak tyto kousky mezi sebou rozlišit? Často se stává, že děcka mají stejné věci, protože maminky kupují ve stejných obchodech. Když máte totiž menší děti, které ze všeho vyrostou, tak nechcete do oděvů investovat, proto často kupujete v supermarketech. O tzv. basic kouscích, jako jsou bílá trička, ani nepíšeme. Jak tedy oblečení mezi sebou rozeznat? Nám maminky vyšívaly jména, ornamenty nebo používaly fixy na textil. Jenže výšivky škrábou, fixy se rozpíjí nebo ztrácí. Ovšem znáte razítka na oblečení? Ta se budou líbit nejen maminkám, ale i dětem, které si s nimi rovněž vyhrají. S těmito pomůckami snadno společně označíte věci na tělocvik, doma mezi sourozenci, na zmíněné tábory apod. Jmenovky na oblečení pro děti v podobě razítka se dají aplikovat třeba i na batohy, penály, boty, sáčky a další věci. Razítko je navíc kvalitní, levné a rychlé řešení, kdy maminky ušetří čas, protože nebudou muset něco vyšívat, což není otázka pěti minut.

Kvalitní a levné razítko na textil

Razítko na textil – na oblečení je skvělou volbou. Jak na to? Aplikace je opravdu jednoduchá, takže ji zvládne i dítě. Oděv nebo cokoli, co chcete potisknout, položíte na tvrdý, nesavý podklad. Nejlépe bude, když bude daný kousek vyžehlený, aby se vám razítko dobře nanášelo a aby se tekutina rovnoměrně vsákla. Pro ochranu dané podložky ještě doporučujeme dát pod oblečení list papíru, kdyby inkoust prosakoval skrz tenkou látku. Poté ze spodní části razítka odstraníte kryt. Udělejte si nejprve zkušební otisk na papíře, abyste viděli, jestli není obrázek obráceně, zda se barva tiskne plně. Když otestujete potisk, můžete se pustit do razítkování. Po použití nezapomeňte na razítko nasadit ochranný kryt, aby vám inkoust v něm nevyschl. Doporučujeme počkat 24 hodin, než oblečení vyperete, aby otisk opravdu zaschl. Co se týká další údržby, doporučujeme vám prát oděv ideálně na 40 °C, aby byl potisk stále barevně sytý.

Vkusné jmenovky na oblečení pro děti

Jde o opravdu pestré označování jednotlivých kousků nejen oděvů. Můžete střídat barvy inkoustu, existují i různé variace obrázků. Ty využijete, pokud je vaše dítko ještě ve školce a neumí tak číst. Stačí mít personalizované razítko. Jej si navrhnete sami podle jednoduchého postupu na našich stránkách, kde máte na výběr čtyři tvary razítek (kočičku, pandu, sovičku či veverku), po zadání jména si zvolíte obrázek z kategorie květů, zvířátek či mořského tématu. Co se týká inkoustů, tak můžete vybrat černou, modrou nebo červenou barvičku. Razítko samotné vám vydrží až 50 praní, dostanete navíc zdarma náhradní inkoust. Můžete si je objednat pro sebe, nebo spolu s maminkami uděláte hromadnou objednávku na razítka na textil. Uvidíte, že to ocení, stejně jako děti, které budou mít zábavné potisky na svém oblečení.

Aroma lampa – difuzer doTTERA pro děti

A nesmíme opomenout i aroma lampu. Proč ji využijí i děti? Vždyť i ony vnímají vůně. A dát jim designový kousek do dětského pokojíku, to si nejsme jisti, zda to ocení. Aroma lampa - difuzer doTTERA je však něco jiného. Děti nadchne hravý tvar vláčku, navíc má osvícení, takže jej můžete použít jako noční lampu. Tento doplněk má i zvukové efekty, houká a pouští páru. Je maximálně bezpečný pro děti i proto, že má automatický bezpečnostní vypínač. Jde tak o kvalitní doplněk za rozumnou cenu, kterou oceníte vy i ratolesti.

Publikováno: 02. 08. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Lenka Mrázková