Nejlevnější ubytovny v Praze nabízí větší komfort, než si možná myslíte!

Nejlevnější ubytovny v Praze nabízí větší komfort, než si možná myslíte!

Máte namířeno do Prahy a bojíte se, že vaše peněženka pobyt neustojí? V Praze je blaze, ale pro někoho až příliš draze… Tak horké to samozřejmě není, protože i v hlavním městě narazíte na levné ubytování, a to pro na pár nocí i na delší dobu. Problém může nastat v případě vyšších nároků. Ubytování by totiž nemělo být jen cenově dostupné, ale také v dobré lokalitě. Protože co z úspory za ubytování, když strávíte spoustu času pendlováním z jedné části města do druhé? Nic podobného se vám nestane, pokud se ubytujete ve zcela nových prostorách hostelu BOHEMIA na Praze 9.

V hostelu můžete strávit jednu noc i delší dobu

Levné ubytování Praha v hostelu BOHEMIA je vhodné pro každého, kdo chce ve městě strávit pár dní nebo mnohem delší dobu. Objekt prošel náročnou rekonstrukcí a nyní nabízí klidné, komfortní a dobře vybavené zázemí, ve kterém se budete cítit jako doma. Ano, a to i navzdory velmi nízkým cenám… Hostel BOHEMIA patří mezi nejlevnější ubytovny Praha. Nachází se nedaleko stanice metra B – VYSOČANSKÁ a tramvajových zastávek. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, lednicí a za vratnou zálohu také TV. Závisláky na internetu jistě potěší všudypřítomné Wifi připojení, které je na všech pokojích zdarma. Na každém patře jsou navíc volně dostupné počítače s přístupem na internet.

Levné stravování? Máte ho mít!

Jídlo si můžete připravit v některé ze společných kuchyní, kde se mimochodem nachází i pračka. Pohodlnější alternativou je stravování v jídelně, která je součástí objektu. Kromě jídla za cenu od 70 Kč zde seženete také alko a nealko nápoje, cigarety a drobné hygienické zboží. Levné a přitom komfortní ubytování již máte. Nezbývá, než si sbalit to nejnutnější a vyrazit vstříc novým zážitkům. Další informace a aktuální ceník najdete na www.ubytovanibohemia.cz.

Publikováno: 09. 03. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: nejlevnější ubytovny v Praze