Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Nebojte se autobazarů. Víme, proč a jak nakupovat ojetinu právě tam!

Chystáte se provést důležitý krok v podobě obnovy vašeho vozového parku? Pokud vám finance umožňují „pouze“ ojetinu, dostanete na výběr mezi soukromou inzercí a autobazarem. Proč byste se měli rozhodnou právě pro prodej ojetých vozů pod taktovkou autobazaru? Pro technicky méně zkušeného jedince jde o mnohem bezpečnější formu nákupu. Renomovaný prodejce vám pravděpodobně ušetří spoustu starostí a ve finále i peněz.

V autobazarech jsou prý jen předražená a nekvalitní auta. Skutečně? Tak proč pochází většina ojetin právě odtud? V České republice samozřejmě fungují i nepříliš solidní bazaristé, ale většinou jde o ty nejmenší a naprosto neznáme subjekty. Můžete namítnout, že reklamace se nevyhýbají ani velkým rybám, jenomže to je, vzhledem k velkému počtu prodaných vozů, naprosto normální. S reklamacemi se potýkají také největší e-shopy, a to prodávají nové zboží a nikoliv používané. Reklamace v autobazaru je většinou bezproblémová.

autobazar-vyhody

Solidní autobazary mají přísné síto výkupu vozidel a vykupují pouze kvalitní ojeté vozy. Při výkupu jsou automobily prověřeny po technické i legislativní stránce. Dochází k dokladové prověrce, právní lustraci a kompletní technické kontrole a prověření najetých kilometrů. A je to právě právní jistota, kterou vám soukromý prodejce negarantuje. Nechcete-li riskovat koupi kradeného vozu nebo auta v exekuci, obraťte se na známý autobazar Praha. Předejdete možnosti soudního sporu, který by se táhl několik let.

Co se týče obav z vysokých cen ojetin, ani ty nejsou u úspěšného prodejce opodstatněné. Díky množství prodaných vozidel bývá marže nízká. V rámci spolupráce s významnými institucemi mohou zákazníci získat i atraktivní financování či výhodné pojištění, které by individuálně nesjednali.

Dalším argumentem budiž zákonné záruky hovořící ve prospěch zákazníka. K tomu připočtěte pomoc s převodem a registrací vozidla… Potřebujete snad další důvody, proč si pořídit ojetý vůz z autobazaru?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *