Nemůžete studovat MBA, protože jste příliš vytížení? Zkuste dálkové studium online

Nemůžete studovat MBA, protože jste příliš vytížení? Zkuste dálkové studium online

Master of Business Administration neboli MBA je program zaměřený na získání pokročilých znalostí v oblasti managementu. Podmínky pro přijetí bývají zpravidla podobné – vzdělávací instituce vyžadují ukončené minimálně bakalářské vysokoškolské vzdělání a ve výjimečných případech dostačuje prokazatelná manažerská praxe. MBA studium je koncipováno tak, aby studenti získali nové teoretické znalosti v základních disciplínách managementu a zároveň zvládli nezbytné praktické dovednosti. V praxi je kladen důraz na řešení problémů, aplikaci teoretických znalostí v praxi, rozhodování, komunikaci a jednání.

Proč studovat MBA?

Důvodů, proč začít studovat a získat titul MBA, je hned několik. Studijní program má do obvyklé vysokoškolské rutiny daleko. Absolventi získají praktické zkušenosti a mezinárodně uznávaný titul, díky kterému výrazně stoupnou v očích potenciálních zaměstnavatelů.

Studovat lze i přes internet

MBA studium je skutečně atraktivní, ale pro některé manažery není možné studium skloubit se svým zaměstnáním. Přesto existuje řešení – dálkové studium MBA, které probíhá přes internet. Studenti tak nejsou vázáni na fyzickou docházku a mohou se vzdělávat odkudkoliv a kdykoliv. Internet jim poskytuje volnost a možnost sestavení individuálního studijního plánu, který lehce sladí s pracovním a osobním životem. Pokud vás MBA láká, ale zavrhli jste ho kvůli své vytíženosti, studium online je právě pro vás. Budete postupovat tempem, které si sami zvolíte a nebudou vás zdržovat ostatní členové skupiny. Dálkové studium MBA, ale také další programy jako je BBA, MSc, MPA, DBA a PhD nabízí renomovaná instituce LIGS UNIVERSITY, která se zaměřuje právě na kvalitní interactive online vzdělávání, které přináší očekávané výsledky – působící tutoři jsou specialisté s praxí ve svém oboru. Další informace najdete na www.ligsuniversity.cz.

Publikováno: 03. 06. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: dálkové studium mba