Nenechte se okrádat inflací, pořiďte nový byt!

Nenechte se okrádat inflací, pořiďte nový byt!

Inflace stále roste, zdražují se potraviny i další náklady na život. Reálná cena peněz prudce klesá. Lidé, mající své úspory na finančních účtech ve finanční podobě, si zoufají, protože citelně tratí. Nejlépe jsou na tom ti, kteří investovali do nemovitostí. Jejich hodnota totiž stále roste. Jste rozčarovaní současnou situací? Nevíte, jak zachránit své úspory před bující inflací? Investujte do koupě bytu! Právě teď k tomu máte jedinečnou příležitost. Pořiďte jeden z bytů v Malešickém háji a zhodnoťte své peníze. Prodej bytu v Malešicích zprostředkuje výdělek i v této nelehké době. Ať už by šlo o pronájem na byznys, respektive byt určený k pronájmu, nebo byste v nově pořízené nemovitosti bydleli sami. Peníze do ní investované se rozhodně neztratí!

​Investice, která vám bude vydělávat

Byty v pražských Malšicích představují prototyp moderního bydlení. Nachází se na Praze 3 v bezprostřední blízkosti Malešického háje. Do lesa to budete mít, coby kloboukem dohodil a stejně tak blízko to bude na MHD, které má ideální polohu v napojení na centrum města. Sto sedm bytů se nachází v pěti samostatných domech, které mají světlý a prostorný charakter.

Prvotní snahou architektů bylo vytvořit jedinečné místo pro pohodlný život, s důrazem na detail v soukromém i veřejném prostoru. Limitovaný počet nejvíce pěti podlaží i detaily jednotlivých staveb vytvářejí společně základní pocit pohody, jistoty, klidu a bezpečí.

​Hypotéka na míru až do 80% kupní ceny

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy, s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání. Je jen na vás, kterou z nabízených jednotek si vyberete. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné byty větší s terasou, pro single jsou výhodnější garsoniéry s balkonem.

Limitující ve výběru není ani finanční situace. Projekt je napojen je na skupinu Hyposervis Consulting, která dokáže vygenerovat hypotéku šitou na míru za nevýhodnějších podmínek. Minimální vklad vlastních prostředků je 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky.

Publikováno: 29. 10. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam