Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nespoléhejte se na realitku. Čtěte objektivní recenze bydlení!

Hledáte nové bydlení, ale nejste si jistí, zda vám realitní makléř „nezapomněl“ prozradit všechny důležité aspekty? Známé rčení říká „důvěřuj, ale prověřuj“ a v případě realit platí dvojnásob. Nenechávejte nic náhodě a snažte se předejít nepříjemnému překvapení v podobě špatného stavu bytu, nepříjemných sousedů či nadměrného hluku – začtěte se do recenzí, které najdete na zbrusu novém portálu VímKdeBydlím.cz!

O co jde?

Projekt VímKdeBydlím.cz je neziskový web, jehož cílem je vytvořit rozsáhlý soubor autentických recenzí o všech lokalitách v České republice. Zakladatele projektu Petra Průchu motivovaly negativní zkušenosti s realitním makléřem, který ho neupozornil na vady a chyby nového bytu. A protože moc dobře ví, že není první ani poslední, začal pomáhat ostatním. A vy se na unikátním projektu, který na českém internetu nemá obdoby, můžete podílet také!

Proč si číst/vkládat recenze bydlení?

Projekt VímKdeBydlím.cz je určen pro dvě skupiny lidí. Na jedné straně stojí ti, kteří se sice stěhovat nehodlají, ale rádi by své bydlení zhodnotili. Pokud jste se svým bytem, ulicí nebo čtvrtí spokojeni, obeznamte s výhodami bydlení v dané lokalitě i ostatní. Třeba se vám podaří přilákat nové slušné sousedy. V případě nespokojenosti uveďte všechna negativa (např. o stavu konkrétní nemovitosti apod.) – uleví se vám a přičiníte se o to, aby se o problémy začaly zajímat odpovědné osoby.

Druhou skupinou uživatelů jsou ti, kteří se chtějí přestěhovat. Větší počet pozitivních hodnocení vás utvrdí v tom, že jste se rozhodli správně. Negativa vás naopak varují a přimějí k tomu, abyste se stěhováním počkali a zjistili, jak se věci mají.

Která ulice je nejhorší a která naopak nejlepší?

Přestože jsou recenze realit na samotném počátku, věštíme jim slibnou budoucnost. Vždyť kdo by nestál o autentické hodnocení obyvatel, kteří mají s životem na určité adrese mnohem více zkušeností než makléř? Za zmínku stojí také statistiky nejlepších, nejhorších a nejkomentovanějších ulic. Tak schválně, najdete tam i tu vaši?