Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Skládací skladovací kontejner: Vskutku multifunkční pomocník, na kterého nedáte dopustit

Věci se postupem času hromadí a místa postupně ubývá. Proto je vhodné je alespoň jednou za čas zredukovat a zbavit se všeho nepotřebného. Jenomže jak už to tak bývá, většinu z nich potřebujete, případně pro ně budete mít využití v budoucnu. Naštěstí existuje elegantní řešení, které vám doslova vytrhne trn z paty. Že již nemáte skladovací prostor v garáži ani v zahradní chatce, vůbec nevadí – pořiďte si skládací skladový kontejner a nadobro své problémy s nedostatkem místa vyřešte. Mobilní konstrukce má navíc velmi pestré využití a bude se vám hodit i pro jiné účely.

Kontejner, ale i garáž, přístřešek a…

Skládací skladovací kontejnery jsou primárně určeny pro uskladnění zahradní techniky, strojů, nářadí a mnoha dalších věcí. Co v nich uskladníte vy, je jen na vás – v případě kvalitně zhotovené konstrukce se o bezpečí svého majetku nemusíte bát.

Kontejner však můžete bez obav použít také jako přístřešek na kola. Nemáte-li pro ně místo v garáži, zkrátka je umístíte zde. Pak vám jistě přijde vhod příslušenství v podobě nájezdové rampy a vhodný regálový systém.

Ale co když nemáte ani garáž? Nechcete-li svůj vůz nechávat napospas rozmarům počasí, opět vám přijde vhod kovový skladovací kontejner. Samozřejmě s bezpečnostní závorou pro efektivnější zabezpečení boxu. Stejně dobře kontejner využijete také pro ustájení motocyklu či čtyřkolky.

Aby toho nebylo málo, multifunkční skladovací kontejner využijete i jako skladiště dřeva na topení. Snadno tak zajistíte, aby bylo v suchu a připraveno pro okamžité použití.

A jistě vás napadnou mnohé další způsoby využití. Možná si z boxu uděláte menší kutilskou dílnu…

Vyberte si správné rozměry

Skladovací kontejnery jsou k mání v různých rozměrových variantách. Od nejmenších 2,25 m až po 6 m a speciální boxy včetně kontejnerů s nadstandardní vnitřní výškou. Vybrat si můžete u známého českého výrobce Kovobel na www.kovobel.cz, kde najdete také praktický videotutoriál – návod, jak kontejner snadno složit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *