Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Kompletní výbava pro váš pneuservis

Milujete vůni benzínu a zvuk motorů natolik ,že jste se rozhodli přijmout automobily za svou celoživotní lásku? Není důvod, proč by vás nemohly živit a to velmi slušně. Nemusíte být závodník forumule jedna, ani designér vyhlášeného studia. Stačí, abyste začali provozovat pneuservis a peníze se jen pohrnou. Ale teď vážně, pneuservis můžete být skutečně velmi výhodný podnik, pakliže budete využívat profesionální vybavení. Tedy takové, které vám usnadní manipulaci s vozy a zefektivní vaši práci ke spokojenosti klientů.

Špičkové vybavení od MOTORTEC GATE

Hledáte-li dodavatele vybavení pneuservisů, který by vám nabídl technicky nejmodernější stroje v dané komoditě, vyberte si společnost MOTORTEC GATE s.r.o. Ta nabízí pronájem vybavení autoservisů a pneuservisů s následnou možností odkoupení. Mezi největší klady patří rychlost a pružnost servisu a to do 24 hodin. Spolehněte se na dodavatele, který nabízí kompletní montážní služby, zaškolení, ale také pomoc při výběru toho nejvhodnějšího příslušenství pro váš servis. Za kvalitu hovoří i dlouhých dvacet let existence společnosti.

Co všechno budete do pneuservisu potřebovat?

Nenechte se zahanbit konkurencí a pořiďte si do svého pneuservisu to nejmodernější vybavení od MOTORTEC GATE s.r.o. Rozhodně by vám neměla chybět vyvažovačka kol a zouvačka pneu. Samozřejmostí jsou i nákladní zvedáky, hydraulické zvedáky, myčky kol a kompresory. Jen s kompletní výbavou zvládnete uspokojit všechny své zákazníky a to nejen během času přezouvání pneumatik, ale po celý rok.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.