Kompletní výbava pro váš pneuservis

Kompletní výbava pro váš pneuservis

Milujete vůni benzínu a zvuk motorů natolik ,že jste se rozhodli přijmout automobily za svou celoživotní lásku? Není důvod, proč by vás nemohly živit a to velmi slušně. Nemusíte být závodník forumule jedna, ani designér vyhlášeného studia. Stačí, abyste začali provozovat pneuservis a peníze se jen pohrnou. Ale teď vážně, pneuservis můžete být skutečně velmi výhodný podnik, pakliže budete využívat profesionální vybavení. Tedy takové, které vám usnadní manipulaci s vozy a zefektivní vaši práci ke spokojenosti klientů.

Špičkové vybavení od MOTORTEC GATE

Hledáte-li dodavatele vybavení pneuservisů, který by vám nabídl technicky nejmodernější stroje v dané komoditě, vyberte si společnost MOTORTEC GATE s.r.o. Ta nabízí pronájem vybavení autoservisů a pneuservisů s následnou možností odkoupení. Mezi největší klady patří rychlost a pružnost servisu a to do 24 hodin. Spolehněte se na dodavatele, který nabízí kompletní montážní služby, zaškolení, ale také pomoc při výběru toho nejvhodnějšího příslušenství pro váš servis. Za kvalitu hovoří i dlouhých dvacet let existence společnosti.

Co všechno budete do pneuservisu potřebovat?

Nenechte se zahanbit konkurencí a pořiďte si do svého pneuservisu to nejmodernější vybavení od MOTORTEC GATE s.r.o. Rozhodně by vám neměla chybět vyvažovačka kol a zouvačka pneu. Samozřejmostí jsou i nákladní zvedáky, hydraulické zvedáky, myčky kol a kompresory. Jen s kompletní výbavou zvládnete uspokojit všechny své zákazníky a to nejen během času přezouvání pneumatik, ale po celý rok.

Publikováno: 03. 04. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoservis | hydraulický zvedák | pneuservis | vybavení autoservisu | vybavení pneuservisu