Nevíte, kterou únikovou hru si vybrat? ExitGames.cz vám poradí

Nevíte, kterou únikovou hru si vybrat? ExitGames.cz vám poradí

Únikové hry jsou dnes atraktivní zábavou pro každého. Jedná se o formu zábavy, během které budete uzavřeni do místnosti, ze které se v časovém limitu musíte dostat ven. To ale není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Hrubá síla vám je totiž k ničemu. Použít musíte svůj mozek, pouze logické myšlení vám pomůže dostat se ven. Vyzkoušejte si taky únikovou hru, najděte a následně rozluštěte všechny hlavolamy, rébusy a hádanky a unikněte dříve, než uplyne šedesátiminutový limit. V takovém množství únikových her (nejvíce zastoupená je úniková hra Praha), které si dnes můžeme vyzkoušet, se však jen málokdo vyzná. Nabízí se otázka, jestli neexistují nějací pomocníčci či tipy a rady, dle nichž bychom si únikovou hru mohli vybrat. A odpověď je kladná. Prozraďme si, na co se zaměřit při výběru únikové hry či kde najdeme únikové hry pěkně na jednom místě. Už nepátrejte dlouho na internetu a nevyptávejte se známých, vybrat si únikovou hru je dnes velmi snadné.

Rozhodujte se dle úrovně, propracovanosti a hodnocení

Obecně platí, že při výběru únikové hry byste se nejdříve měli dívat na úroveň. Pokud jste zatím únikovou hru nepodstoupili, nezačínejte na náročné únikovce, ale raději zkuste nějakou pro začátečníky. Každá úniková hra vás vtáhne do naprosto jiného děje, každá je jinak propracovaná. I na to se při vybírání únikové hry dívejte. Přece jen chcete, aby vás hra dokonale vtáhla do děje. A samozřejmě nezapomínejte ani na hodnocení, to při rozhodování velmi pomáhá. Naštěstí se lidé rádi svěřují se svými zkušenostmi, díky napsaným hodnocením si o konkrétní únikové hře uděláte jakýsi obrázek, aniž byste ji vyzkoušeli a byli případně následně zklamaní.

Pomůže stránka ExitGames.cz

Aby vám netrval výběr únikové hry dlouho, pomůže vám stránka Exitgames.cz, kde najdete seznam únikových her. Díky filtrům si například můžete vyhledat nejlepší únikovou hru v Praze. Navíc k nim na zmiňované stránce najdete také hodnocení. Nepátrejte po únikových hrách zdlouhavě na internetu, nevyhledávejte zbytečně dlouho hodnocení k nim, dejte na ExitGames.cz a pusťte se do luštění hádanek a hlavolamů!

Publikováno: 30. 04. 2019

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam