Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nevyčerpatelný zdroj inspirace pro vaše bydlení

Patříte mezi milovníky bytového designu a nepromeškáte jedinou příležitost k tomu, abyste zase o něco zlepšili úroveň svého bydlení? Jde o nekončící proces, který nenechá chladným nikoho z nás a téměř nikdo se nespokojí s tím, jak jeho domov vypadá. Nejen, že se mění trendy, ale zároveň je neustále co opravovat a stavět. Bydlení zkrátka nebude nikdy zcela perfektní, ale krůček od dokonalosti přeci jen být může.

Internet je plný inspirace, bohužel i zavádějících informací

Ještě před deseti lety nám nezbývalo, než si pro bývanie inšpiracie zajít do některého z interiérových nebo exteriérových studií, případně ji hledat v odborných časopisech. S masivním rozšířením internetu logicky došlo i na vznik mnoha specializovaných magazínů a webových stránek, které do jisté míry tištěné alternativy nahradily. Momentálně je na webu nepřeberné množství informací, které jsou navíc zcela zdarma. Stačí otevřít prohlížeč a vyťukat správné klíčové slovo… Dejte si však pozor na zdroj, ze kterého budete čerpat a to zejména v případě odbornějších textů. Někteří autoři si takzvaně cucají články z prstu a není výjimkou, že se v síti objeví naprosto zcestné informace.

Magazín o bydlení, který stojí za to sledovat

Hledáte-li časopis o bývanie, u kterého si můžete být jistí aktuálními a správnými informacemi, najdete ho na casopis-byvanie.cz. Na své si přijde opravdu každý, magazín je nabitý články na nejrůznější témata a dozvíte se spoustu prakticých rad, které vám pomohou se zařizováním interiéru, rekonstrukcí, ale třeba i zabezpečením objektu. Přesto, že jde o slovensky psaný web, rozhodně si zaslouží, abyste ho přidali do své RSS čtečky. Nechte se inspirovat a udělejte si domov zase o něco krásnější a útulnější…