Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Kliky, kterými dveře otevřete jedna radost

Pořídili jste si nové dveře, ale nevěnovali jste pozornost výběru kování, které by mělo celkový dojem umocnit? Nezoufejte a chopte se šroubováku. Nevábně vypadající kování musí pryč – nahraďte je stylovými kousky, které budou dobře vypadat a vydrží i nelidské zacházení. Rozhodli jste se vám pátrání po ideální klice usnadnit a prozkoumali virtuální regály prodejce, o kterém se v kuloárech hovoří jako o největším specializovaném e-shopu na českém internetu.

Důvodů, proč jsme si vybrali právě www.kovani-kliky.cz, je poměrně dost. Nejde jen o největší sortiment, ale také spolehlivost. Prodejce se v oboru pohybuje více než 8 let a zboží z jeho e-shopu dělá radost obrovskému množství zákazníků. O bezproblémovém nákupu nemůže být pochyb – nebo snad znáte jiného specializovaného prodejce kování, který se chlubí více jak 250 realizovanými obchody? Nechme však čísla čísly a zaměřme se na kliky samotné.

Nabídka je opravdu pestrá a najdete v ní kování z rozličných materiálů a samozřejmě i v nejrůznějších designových provedeních. Potěší vás i zastoupení předních tuzemských a světových výrobců jako MP kování, Cobra, Rotex, Tupai a Mariani. Výběr je sice otázkou vašeho vkusu, ale přesto si dovolíme několik tipů.

Rozetove kovaniDo moderního interiéru se hodí především rozetové kování, které je k mání v kulatých, hranatých i oválných variantách. Rozetové kování se skládá ze dvou samostatných dílů a propůjčí dveřím osobitý charakter. To samé však můžeme říct i o kovaných klikách, které najdou uplatnění v dobově zařízeném interiéru. Každý model představuje unikání umělecké dílo, na které je radost pohledět. A nechybí ani pestrá škála bezpečnostního kování, včetně praktického průvodce, který vám pomůže s výběrem toho správného.

Není na co čekat, vyberte si kliky, které budou korespondovat se zbytkem interiéru a budou vám po mnoho let skvěle sloužit.