Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Nezatěžujte organismus nepřirozenými a často i nebezpečnými látkami

Stres a přemíra pracovního vypětí nás pomalu drtí a nám nebývá, než se vydat na dráhu zdravého životního stylu. Jedno jde ruku v ruce s druhý – nedostatek pohybu a špatná strava z nás za velmi krátkou dobu dokáže udělat invalidní důchodce. Cítíte-li se permanentně mizerně, pravděpodobně vám vaše tělo dává vědět, že by byla na místě změna návyků. A kde jinde začít, než u stravování, které je u většiny z nás doslova tristní. Že jste do svého jídelníčku zařadili „zdravé“ potraviny v podobě ovoce a zeleniny ještě neznamená, že skutečně jíte zdravě. Drtivá většina živočišných i rostlinných produktů totiž obsahuje celou řadu nepřirozených chemických látek. Ať už to jsou substance, které mají urychlit růst nebo chemikálie „ochranné“, rozhodně se se nejedná o nic tělu prospěšného.

Jak bio potraviny poznáme?

Na gigantická rajčata, hormony vyhnaný dobytek a další nepřirozené procesy narážíme každý den. Nejíst je není řešením, pro naše těla jsou v nich obsažené látky nezbytné. Ideálním řešením je vyměnit je za kvalitní bio potraviny. Ty pocházejí z produkce ekologického zemědělství a jsou prosté všech chemických hnojiv, ošetřujících prostředků a látek, které jsou jakkoliv nepřirozené. Zdravé bio potraviny jsou jasně označené zeleným logem nesoucím nápis „produkt ekologického zemědělství“ a dostanete je ve ve specializovaných prodejnách a v menší míře i běžných supermarketech.

Bio potraviny seženete i online

Pokud nejsou bio potraviny ve vašem okolí k sehnání, nezoufejte. Můžete si je objednat z pohodlí domova na ekoworld.cz. Internetový obchod nabízí široký sortiment potravin s nálepkou bio a vše od rýže až po těstoviny. Do vašeho těla se tak dostanou pouze přirozené látky a organismus již nebude muset odbourávat celou řadu chemických přísad. Prodejce navíc upřednostňuje prověřené české výrobky a podporuje tak tuzemskou ekonomiku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.