Půjčka7 - recenze mikropůjčky

Půjčka7 - recenze mikropůjčky

Půjčka7 mikropůjčka je finančním produktem nebankovní společnosti Kontex Trade International, jež nabízí spotřebitelské úvěry na finančním trhu. Poskytuje menší částky, ale zato velmi rychle. Půjčka je vyřízená během několika minut. V rámci této nebankovní půjčky si může klient půjčit částku od 1 000 do 5 000 Kč na dobu 7 až 28 dní. V případě, že bude mít klient potíže se splacením, lze splatnost prodloužit. Peníze se splácí jednou splátkou a je možné využít je na libovolný účel. Za každou půjčku se platí pevný poplatek. Peníze přijdou klientovi na účet. Při vyřizování půjčky7 není nutné mít ručitele, dokládat příjem či mít čistý trestný rejstřík. Půjčka se sjednává přes internet vyplněním jednoduchého formuláře. Vše kolem půjčky je jasné a poplatky jsou transparentní.

Výhody

  • bezúčelová půjčka od 1 000 do 5 000 Kč
  • splácení 7 až 28 dní (s možností prodloužit)
  • rychlé vyřízení půjčky (v rámci minut)
  • jasné poplatky
  • slevy pro stálé klienty
  • narůstající půjčovaná částka při opakovaných žádostech
  • nepotřebujete ručitele
  • nedokladujete příjem

Průběh žádosti

1) Zaregistrujete se a získáte uživatelské ID a dočasné heslo. 2) Přihlásíte se do systému. 3) Vyplníte žádost o půjčku požadovanými údaji. 4) Potvrdíte odeslání žádosti o půjčky. 5) Krátce na to se dozvíte, jestli vám byla půjčka schválená. 6) Do 15 minut od schválení půjčky vám budou peníze odeslány na účet.

Časté otázky ohledně půjčky 7

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky? Podmínky pro získání půjčky nejsou nikterak přísné. Jsou jimi občanství České republiky a minimální věk 21 let. Dále musí jít o pracující fyzickou osobu, která nemá neuhrazené dluhy a vlastní bankovní účet či má prokazatelné dispoziční právo k jinému účtu. Je možné si splatnost prodloužit? Ano, splatnost půjčky si můžete prodloužit prostřednictvím svého účtu na webu Půjčky 7, je však nutné za tuto službu složit poplatek. Po jeho zaplacení se vám splatnost automaticky prodlouží. Na jaké účely mohu peníze z půjčky využít? Peníze z půjčky lze použít na libovolné účely. Kolik si mohou prostřednictvím půjčky půjčit? Půjčka poskytuje částku od 1 000 do 5 000 Kč na dobu 7, 14, 21 či 28 dní s tím, že zpočátku si můžete půjčit jen menší sumu peněz. Při poctivém splácení se u opakované žádosti částka půjčky navyšuje. Jak lze o půjčku požádat? Je nutné nejdříve vyplnit registrační formulář, jenž musí obsahovat rodné číslo, e-mailovou adresu, číslo mobilního telefonu a osobní účet.

Publikováno: 31. 07. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčka7 | půjčka7 recenze