Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Oasis CITY Praha – luxusní fitness a wellness centrum na Václaváku

Novoroční předsevzetí o tom, že budete dbát na svou fyzickou kondici (která jde ruku v ruce s tou psychickou), se rozplynulo stejně rychle jako vzniklo? Hryže vás svědomí a víte, že bez určité změny k životosprávě, se nikdy do perfektní kondice nedostanete? Nečekejte na další nový rok a skočte do toho rovnýma nohama. Do fyzické a psychické pohody vás dostanou zkušení osobní trenéři, kteří působí ve známém wellness a fitness centru Oasis CITY v samotném srdci hlavního města. Moderně vybavené a klimatizované prostředí, wellness zóna a výhled na Václavské náměstí. A to je teprve začátek…

Proč se investice do osobního trenéra vyplatí?

Ve fitness centru můžete být na vlastní pěst, ale díky péči odborníků, kteří vám budou plně k dispozici, dosáhnete mnohem lepších výsledků. Jejich individuální přístup, který spočívá v přihlédnutí k aktuálnímu zdravotnímu stavu, ale také časovým možnostem, je klíčový. Osobní trenér vás navíc dostatečně motivuje, bude sledovat vaše pokroky a prozradí poskytne vám know how, které získali během své letité praxe. Cvičení bude nejen efektivní, ale také zábavné a i to je velmi důležité. Nutit se do něčeho, co vás nebaví, nemá smysl. Díky osobnímu trenérovi si ke cvičení vybudujete vztah.

Vyberte si osobního trenéra, se kterým dosáhnete perfektních výsledků

Každý trénink s osobním trenérem je unikátní. Jde o investici, které nebudete litovat. Vyvarujete se zbytečných chyb a následného zklamání. V Oasis CITY si můžete vybrat mezi několika trenéry, kteří se specializují na konkrétní oblast. A ať už je váš cíl jakýkoliv (redukce váhy, zvětšení svalového objemu, zlepšení fyzické kondice, odstranění dysbalancí…), můžete se spolehnout na to, že k vám bude trenér ohleduplný a vždy bude stoprocentně respektovat váš fyzický i emocionální stav.

Další informace o fitness centru Oasis CITY najdete na www.oasiscity.cz. A nezapomeňte ani na zmíněnou wellness zónu, ve které se po vyčerpávajícím tréninku regenerujete a zrelaxujete. Jdete do toho? Další krok je jen na vás…