Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Kosmetika a vůně

Gelové nehty si můžete vymodelovat i doma!

Potrpíte si na svůj vzhled a investujete spoustu čas (a peněz) do návštěvy kadeřníka, obměňování šatníku podle posledních trendů a kvalitní kosmetiky, ale stále vám k dokonalosti chybí onen pomyslný krůček? Vlasy máte v pořádku, váš nový outfit sedí perfektně, tak kde je chyba? Pohlédněte na své prsty a podívejte se pravdě do očí. Není nic horšího, než dáma s okousanými nebo nezdravě vypadajícími nehty. Pokud k vám v tomto směru příroda nebyla štědrá, vsaďte na elegantní řešení v podobě gelových nehtů. Určitě jste o nich slyšela, ale možná jste jim jen nevěnovala dostatek pozornost. Napravte to!

Nehtové studio, nebo domácí modelování?

Gelové nehty jsou ideálním řešením pro ženy, které nemají zdravé nehty, nebo jen nejsou spokojeny s jejich přirozeným vzhledem. Gel lze aplikovat na vlastní nehty nebo umělé nehty (tipy) a to jak v profesionálním nehtovém studiu, tak i doma svépomocí. Obojí má své výhody i negativa.

Podaří-li se vám objevit profesionální nehtové studio, můžete se spolehnout na dokonalý výsledek. A taky pořádně „mastný“ účet, který by váš rozpočet nemusel rozdýchat. Nezapomeňte na to, že se gelové nehty musí pravidelně doplňovat a vy budete v salonu utrácet každý měsíc.

Další nevýhodou modeláže gelových nehtů v nehtovém studiu je časová náročnost. A právě proto se spousta žen rozhodla pro nákup vlastního materiálů a UV lampy. S trochou cviku si vykouzlíte krásné gelovky i bez pomoci profesionálů a ušetříte spoustu času i peněz. Na druhou stranu platí, že od nekvalitní sady na gelové nehty nesmíte čekat zázraky. Pokud se nakonec rozhodnete pro nákup a modeláž v pohodlí domova, pořiďte si kvalitní laky a tipy – nebudete litovat a rozdíl v ceně nebude příliš výrazný.

Alternativou pro gelovky jsou akrylové nehty, které jsou pevnější, odolnější, ale přesto tenčí. Modeláž akrylových nehtů je ovšem poměrně náročná na techniku (ale obejdete se bez UV lampy) a možná vám potrvá trochu déle, než si ji osvojíte.

Kvalitní sada na gelové nehty je základ!

Pro pořádek malá rekapitulace. Pokud se vám pod ruku připletou podezřele levné sady na gelové nehty „made in Poland“, dejte od nich ruce pryč. Velmi kvalitní a cenově přijatelné příslušenství sežnete třeba na www.magicnails.cz. Specializovaný e-shop nabízí vše od gelů, laků, odlakovačů a UV lamp, až po výživu, olejíčky, manikurní a ochranné pomůcky a další věci, díky kterým si zařídíte soukromé nehtové studio u sebe doma. A kdo ví, možná modeláži nehtů propadnete natolik, že se u vás budou pravidelně scházet kamarádky, které touží po stejně krásných nehtech jako jsou ty vaše 🙂