Objevte krásu thajských ostrovů Koh Samui a Phuket

Objevte krásu thajských ostrovů Koh Samui a Phuket

Thajsko se dlouhodobě řadí mezi oblíbené exotické destinace, kam vyrážíme na dovolenou. Co tato země nabízí a která místa patří k těm nejlepším, kde si patřičně odpočinete?

Proč se rozhodnout pro Thajsko?

Jednoznačně je to kvůli nádherným písečným plážím, průzračnému moři a záruce slunečného počasí v oblíbených letoviscích Phuket a Koh Samui, kam vás bezpečně dopraví německé ck. Raritou ostrova Phuket je 45 metrů vysoká socha Velký Buddha, která není jediným lákadlem, díky čemuž stojí tato destinace za vaši návštěvu. Korálové útesy přímo vybízejí k potápění a šnorchlování, neboť je zde bohatý podmořský svět. Proslulé pláže Kata, Karon a Patong omývá teplé Andamanské moře. Koh Samui v Thajském zálivu je třetím největším ostrovem Thajska. Je ideální volbou pro klidnou dovolenou, protože zde naleznete liduprázdné pláže, nedotčenou přírodu a nespočet kokosových palem.

Cestujte s německou kanceláří

Ve prospěch využití služeb německých CK hovoří fakt, že výrazně ušetříte a současně se můžete těšit na vyšší kvalitu služeb. Tyto cestovky totiž objednávají v populárních destinacích mnohem více lůžek a letenek, díky čemuž získávají výhodnější ceny. Je všeobecně známo, že k německým turistům se po celém světě chovají pozorně a vstřícně, neboť jsou nároční na kvalitu poskytovaných služeb. Z toho důvodu se i vám dostane patřičné péče a úcty.

Dovolená na míru

Netrapte se s jejím plánováním a svěřte se do rukou cestovní agentury Rudolf Reisen. Nabízí totiž tisíce zájezdů od německých cestovních kanceláří. V její nabídce naleznete hlavně zájezdy do Asie, Afriky a Karibiku. Rudolf Reisen je specialistou na dovolené na míru, díky čemuž si ji užijete přesně podle vašich představ. Vy tak můžete cestovat po vlastní ose a agentura vám zajistí ubytování a další služby dle vašich požadavků.

Publikováno: 26. 02. 2019

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam