Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Automobil – nejlepší přítel a potížista v jednom

Ještě na konci 18. století byly automobily (můžeme-li takto nazvat tehdejší vozidla poháněné parou) hudbou daleké budoucnosti. V roce 2003 se na silnicích prohánělo více než pět set milionů registrovaných vozidel a dnes? Jejich počet už dávno překročil miliardu a výrazný růst můžeme očekávat i v příštích letech. Je to jednoduchá rovnice. Bez auta je většina z nás úplně ztracená. Jezdíme s ním do práce, na nákupy, ale i na tisíce kilometrů vzdálená místa. Díky nim je náš život mnohem jednodušší, ovšem pouze do chvíle, kdy vypoví službu. A jak už to tak bývá, stane se tomu vždy, když to nejméně čekáme a když se nám to vůbec nehodí.

Obyvatelé Brna a okolí mají své auta v pořádku

Potkaly-li podobné trable i vás a nemáte-li do daleko do Brna, obraťte se na společnost Autodíly Kučer s.r.o. Vyhlášený Autoservis Brno nabízí komplexní služby a je oficiálním partnerem projektu POJIŠŤOVNO ZAPLAŤ! Nezáleží na tom, zda vám „odešel“ motor, potřebujete vyměnit brzdové destičky, část výfuku, převodovku nebo kompletní revizi autoelektroinstalace. Zkušení technici zvládnou karosářské i mechanické práce na všech typech vozidel a mimo jiné se zabývají i částečnou nebo kompletní renovací veteránů. Máte-li v garáži zajímavý kousek, který byste rádi zprovoznili, jednoduše navštivte autoservis Brno.

Udržujte své auto ve formě po celý rok

Služby firmy Autodíly Kučer však využijete i v případě, že je vaše auto na první pohled „zdravé“. Na každého řidiče totiž čeká povinná STK a měření emisí. Nechcete-li u prověrky propadnout, zajeďte si na preventivku. Ta se vám může hodit i před zimou nebo naopak na jaře po náročných měsících plných sněhu. Ani tím ovšem nabídka služeb nekončí. Jejich přehled najdete přímo na webových stránkách autodilny.com. Autoservis v Brně vám dá vaše vozítko do pořádku, ať už se vynachází v jakkoliv zbídačeném stavu. Máte-li zájem o předběžnou kalkulaci ceny, jednoduše využijte formulář na webu.