Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Automobil – nejlepší přítel a potížista v jednom

Ještě na konci 18. století byly automobily (můžeme-li takto nazvat tehdejší vozidla poháněné parou) hudbou daleké budoucnosti. V roce 2003 se na silnicích prohánělo více než pět set milionů registrovaných vozidel a dnes? Jejich počet už dávno překročil miliardu a výrazný růst můžeme očekávat i v příštích letech. Je to jednoduchá rovnice. Bez auta je většina z nás úplně ztracená. Jezdíme s ním do práce, na nákupy, ale i na tisíce kilometrů vzdálená místa. Díky nim je náš život mnohem jednodušší, ovšem pouze do chvíle, kdy vypoví službu. A jak už to tak bývá, stane se tomu vždy, když to nejméně čekáme a když se nám to vůbec nehodí.

Obyvatelé Brna a okolí mají své auta v pořádku

Potkaly-li podobné trable i vás a nemáte-li do daleko do Brna, obraťte se na společnost Autodíly Kučer s.r.o. Vyhlášený Autoservis Brno nabízí komplexní služby a je oficiálním partnerem projektu POJIŠŤOVNO ZAPLAŤ! Nezáleží na tom, zda vám „odešel“ motor, potřebujete vyměnit brzdové destičky, část výfuku, převodovku nebo kompletní revizi autoelektroinstalace. Zkušení technici zvládnou karosářské i mechanické práce na všech typech vozidel a mimo jiné se zabývají i částečnou nebo kompletní renovací veteránů. Máte-li v garáži zajímavý kousek, který byste rádi zprovoznili, jednoduše navštivte autoservis Brno.

Udržujte své auto ve formě po celý rok

Služby firmy Autodíly Kučer však využijete i v případě, že je vaše auto na první pohled „zdravé“. Na každého řidiče totiž čeká povinná STK a měření emisí. Nechcete-li u prověrky propadnout, zajeďte si na preventivku. Ta se vám může hodit i před zimou nebo naopak na jaře po náročných měsících plných sněhu. Ani tím ovšem nabídka služeb nekončí. Jejich přehled najdete přímo na webových stránkách autodilny.com. Autoservis v Brně vám dá vaše vozítko do pořádku, ať už se vynachází v jakkoliv zbídačeném stavu. Máte-li zájem o předběžnou kalkulaci ceny, jednoduše využijte formulář na webu.