Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Okna, která šetří

Přemýšlíte nad způsobem, jak ušetřit za energie? Vždy existují minimálně dvě cesty, při čemž jedna z nich je mnohem praktičtější. Můžete se nechat zlákat nabídkami levnější elektřiny či plynu a usínat s vědomím, že jste ušetřili dva či tři tisíce za rok. Druhá možnost vyžaduje počáteční investici a nebudeme si nalhávat, že malou. Řeč není o ničem jiném, než o plastových oknech, která za posledních deset, dvacet let, pomalu nahradila zastaralá okna v rodinných a činžovních domech, ale i administrativních budovách. Výhody těchto oken jsou jasné – minimální úniky tepla a velmi praktická údržba. Plastová okna navíc vypadají moderně a není problém je sladit s různými typy exteriéru. Vy je ještě nemáte? Tak na co čekáte?

Pozor na podezřele levná plastová okna

Výrobců a dodavatelů plastových oken je jako hub po dešti a každý z nich si chce ohřát svou polívčičku dříve, než už nebude komu okna nabízet. Mnoho z nich nabízí okna pod cenou, což je pro většinu lidí obrovským lákadlem. Vy se však cenou zmást nenechte – v drtivé většině případů se totiž jedná o plastová okna polských výrobců, která se kvalitou s jinde vyráběných oken (pro náš trh nejčastěji v Německu) nedají v žádném případě srovnat. To, že ušetříte několik tisíc, vás může v závěru přijít pěkně draho. Polská a podobná nekvalitní okna totiž v žádném případě netěsní tak, jako dražší konkurence. Zpracování je mizerné a často dochází k nadměrnému namáhání otevíracího systému. Není divu, že většina lidí po čase okna reklamuje a přejde ke konkurenci.

Kvalitní a přece cenově dostupná plastová okna

Najít cenově dostupná a stále vysoce kvalitní okna však není nemožné. Skvělým příkladem je společnost OKNA.EU, která je na českém trhu stálicí. Již dvacet let nabízí plastová okna, která se mohou pochlubit vynikajícími vlastnostmi a moderním designem. I vy si můžete vybrat mezi značným počtem barevných kombinací a tvarů, včetně těch atypických. Investice do oknen se vám po několika letech vrátí i s úroky. Okna navíc lze velmi rychle vyčistit a odpadají tak hodiny dřiny, jak tomu bylo u vašich starých oken.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *