Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Okna, která šetří

Přemýšlíte nad způsobem, jak ušetřit za energie? Vždy existují minimálně dvě cesty, při čemž jedna z nich je mnohem praktičtější. Můžete se nechat zlákat nabídkami levnější elektřiny či plynu a usínat s vědomím, že jste ušetřili dva či tři tisíce za rok. Druhá možnost vyžaduje počáteční investici a nebudeme si nalhávat, že malou. Řeč není o ničem jiném, než o plastových oknech, která za posledních deset, dvacet let, pomalu nahradila zastaralá okna v rodinných a činžovních domech, ale i administrativních budovách. Výhody těchto oken jsou jasné – minimální úniky tepla a velmi praktická údržba. Plastová okna navíc vypadají moderně a není problém je sladit s různými typy exteriéru. Vy je ještě nemáte? Tak na co čekáte?

Pozor na podezřele levná plastová okna

Výrobců a dodavatelů plastových oken je jako hub po dešti a každý z nich si chce ohřát svou polívčičku dříve, než už nebude komu okna nabízet. Mnoho z nich nabízí okna pod cenou, což je pro většinu lidí obrovským lákadlem. Vy se však cenou zmást nenechte – v drtivé většině případů se totiž jedná o plastová okna polských výrobců, která se kvalitou s jinde vyráběných oken (pro náš trh nejčastěji v Německu) nedají v žádném případě srovnat. To, že ušetříte několik tisíc, vás může v závěru přijít pěkně draho. Polská a podobná nekvalitní okna totiž v žádném případě netěsní tak, jako dražší konkurence. Zpracování je mizerné a často dochází k nadměrnému namáhání otevíracího systému. Není divu, že většina lidí po čase okna reklamuje a přejde ke konkurenci.

Kvalitní a přece cenově dostupná plastová okna

Najít cenově dostupná a stále vysoce kvalitní okna však není nemožné. Skvělým příkladem je společnost OKNA.EU, která je na českém trhu stálicí. Již dvacet let nabízí plastová okna, která se mohou pochlubit vynikajícími vlastnostmi a moderním designem. I vy si můžete vybrat mezi značným počtem barevných kombinací a tvarů, včetně těch atypických. Investice do oknen se vám po několika letech vrátí i s úroky. Okna navíc lze velmi rychle vyčistit a odpadají tak hodiny dřiny, jak tomu bylo u vašich starých oken.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *