Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nakupujte v prověřených obchodech a dostanete zpátky peníze

Milovníci nakupování pozor. Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo vracel část peněz, které jste utratili za nákupy? Že se s podobným benefitem setkáváte v rámci různých platebních karet? Máte pravdu, takzvaný „cashback“ není převratná novinka a mnozí z vás ho již léta využívají. Co byste však řekli tomu, kdyby se podobným způsobem dalo ušetřit i ve virtuálních obchodních centrech? Nakupování se postupně přesouvá do online světa a bylo jen otázkou času, kdy se objeví služba, díky které můžete nakupovat a šetřit zároveň. Ta, kterou bychom vám chtěli představit, se jmenuje plnapenezenka.cz a jak už napovídá sám název – vaše šrajtofle díky ní nebude nikdy zcela prázdná.

Nakupujte u prověřených prodejců

Plnapenezena.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Stačí se bezplatně registrovat a hned poté můžete nakupovat nejrůznější zboží, potraviny a nápoje výhodněji. Vyberete si některý z mnoha obchodů, mezi kterými nechybí ani velikáni jako Mall.cz, Alza.cz, Astratex.cz, Slevomat.cz a hromada dalších prodejců a ušetřete mnohem zajímavější částky, než na které jste zvyklí v rámci cashbacku v kamenných obchodech. Výjimkou není ani cashback v řádu několika desítek procent!

Máte hlad, ale nechce se vám do obchodu?

Počet internetové obchodů, ve kterých můžete ušetřit, výrazně přibývá a do středu pozornosti se dostávají prodejci nabízející rozvoz potravin. Objednejte si nejrychlejší rozvoz jídla a na bankovní účet se vám vrátí fixní nebo poměrná částka. Na webu se navíc pravidelně objevují informace o slevových kódech a akcích, díky kterým ušetříte ještě více peněz. Ať už máte zájem o biopotraviny, čerstvou kávu nebo ovoce, nákup se vám vždy vyplatí. Nejvýhodnější rozvoz jídla a pití oceníte vždy, když vám začne kručet v břiše a nebudete mít čas ani chuť nikam jezdit.

Nabízí se však otázka, proč by vám měl někdo vracet peníze za to, že utrácíte. Je to jednoduché, provozovatelé služby mají z vašich nákupů provize, které si s vámi férově rozdělí. Ještě nějaké otázky? 🙂