Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Mystic MindBall: Rozpohybujte hmotu myšlenkou!

Co si představíte pod nevšedními zážitky? Bungee jumping, jízdu off-roadem někde na poli za městem nebo vyhlídkový let v balónu? Pokud vás podobné nabídky nechávají chladnými, pohodlně se posaďte a nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde zažijete něco úplně jiného než doposud. Líbilo by se vám, kdybyste mohli pohybovat  hmotou pouze pomocí myšlenek?

Turisté jsou přesyceni obyčejnými zážitky, ze kterých se postupem času stala rutina. Díky tomu vzniká prostor pro nové zkušenosti. Patří k nim i hra zvaná Mystic MindBall, za kterou se milovníci tajemna vypravují do jedné z malostranských uliček v samotném srdci hlavního města. Mystic MindBall snoubí nejmodernější techniku se stylovým prostředím dobové alchymistické dílny. Výsledkem je naprosto jedinečná kombinace, která snad ve všech ohledech předčí vše, co jste doposud viděli.

Podstatou Mystic MindBallu je porazit soupeře. Oproti většině běžných her však hráči nepoužívají hrubou sílu – zvítězit může jen ten, kdo se dokáže maximálně soustředit. Smyslem je rozpohybovat vlastními myšlenkami kuličku a poslat ji až do soupeřovy brány.

mindball

Ptáte se, jak je to možné? Manipulace hmotou pouhou myšlenkou je fenomén, který se doposud nepodařilo objasnit… Podstatou MindBallu je nejnovější technologie postavená na biosenzorickém systému. Mimo jiné se využívá také v lékařství (EEG) a spočívá ve snímání elektrické aktivity mozku. Počítač pak přenáší mozkové vlny na pohyb kuličky. Oba hráči mohou sledovat soupeřovu mozkovou aktivitu na monitoru, kde se zobrazuje v podobě grafu alfa, beta a theta vln.

MindBall je vskutku netradiční a velmi tajemný zážitek, což ostatně umocňuje i stylové prostředí alchymistické dílny. V každém případě jde o skvělou zábavu a prostředek na zlepšení koncentrace, odbourání stresu, rozvoj kreativity a zlepšení učení.

Alchymistickou dílnu s MindBallem najdete na Praze 1 v ulici Vlašská 6. Možnost rezervace a další informace najdete na www.mysticmindball.com.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *